Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Myślicie, że będą kolejne patenty? Bo kurs źle reaguje na nie ~CycuMitoman 1 2024-08-05 19:41
tylko OIL i WYNGEL ~Dexter 1 2024-08-05 19:25
tyle ostrzegałem tłumaczyłem jak łbem o ścianę teraz pretensje do siebie ~Dexter 1 2024-08-05 17:58
L na rope, obstawiam eskalacje i 100 usd za brent ~Dexter 1 2024-08-05 17:56
Będą widły i przebije dzisiaj 40 zł? Czy spadki pod wyniki za Q2? ~Janosik 4 2024-08-05 17:00
Czy cycu wyciągnie coś z kapelusza Na ratunek. Jakiś dyplom ~Dexter 1 2024-08-05 15:19
Czy mls wypłaci dewidente? ~Karol 1 2024-08-05 15:11
Dexter to jest gość zawsze ma rację ~Monika 1 2024-08-05 12:37
Chętnie postawiłbym tu big shorta ~HansKlotz 6 2024-08-05 10:51
przypominam że jutro piatek czyli to co lubicie bardzo , SRUUU ~Dexter 4 2024-08-05 10:49
Green żyjesz ? Czy czerwony się zrobiłeś? ~Dexter 1 2024-08-05 10:47
Green is under Mr. Thick's Thumb! parametryzacja 1 2024-08-05 09:52
Waldziu ratuj kurs jakimś patentem z 2020 bo tu rzeźnia, Greenosławie ~Hakowy 1 2024-08-05 09:16
Troche mnie nie było, ale widzę, że ze spółką globalną bez zmian ~CycuMitoman 1 2024-08-05 09:07
A co z projektem QDrive który robili wspólnie z Pilkingtonem? ~Fred 7 2024-08-05 00:25
Grylujecie? pijecie ? ~Dexter 1 2024-08-03 17:52
Ahoj ku nowej przygodzie ---> 40 pln ~Pollock 3 2024-08-03 11:47
Wyniki Grodno ~Kosmaty 6 2024-08-03 09:19
Thumbthumper & Thick. parametryzacja 2 2024-08-02 16:55
Indexy usa oddaja cała zwyzke tam te z nadziali na haki jak tutaj ~Dexter 2 2024-08-02 12:44
wg mojego doświadczonego nosa gieldowego jest dystrybucja, koniec hossy ~Dexter 3 2024-08-02 12:43
Naganiacze pisali o 500zł, a spółka nie daje rady wskoczyć na 50zł ~Franky 1 2024-08-02 11:25
Następne kółko zaliczone, teraz czas ~pa 2 2024-08-02 11:23
Dramat ~Yaro 1 2024-08-02 09:46
Dlaczego nikt nie chce kupować tego? Przecież mają patenty ~Jarek 1 2024-08-02 09:38
Podpisanie znaczącej umowy ~Grześ 1 2024-08-02 08:43
Kara od KNF jeszcze w tym roku? ~Igor 1 2024-08-01 16:58
Dobrze ze nie wlazlem za 10 k ~GO 4 2024-08-01 16:02
Cio się dzieje z kursem spółki globalnej? Patenty z 2021 i kurs nurkuje ~Wasyl 1 2024-08-01 15:09
Co tu walka spółki globalnej o 48 zł? ~Darek 1 2024-08-01 13:48
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.