Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Hossa na OZE napędzana funduszami z KPO . ~Anna 5 2024-08-19 17:10
Quantum Glass. parametryzacja 1 2024-08-19 16:01
Tu fund wywala ns podbitkach, kupować jak on koło 40 zł ~Heh 1 2024-08-19 15:35
Cycu i Dexter, przecież wy tylko tu szczekaliśta, a teraz kolarze? :)))) ~heh 1 2024-08-19 15:32
Paskudna świeca się rysuje, też tak uważacie? ~CycuMitoman 1 2024-08-19 15:07
Wzrost za duży i poparty niczym, chyba że ~CoCoSzambo 1 2024-08-19 13:59
hossa na oze ~inwestor 2 2024-08-19 12:59
Mocne kupuj dla ML SYSTEM - analiza techniczana wg Biznes Radar. ~Anna 2 2024-08-19 12:56
Myślicie, że może dzisiaj być nawet czerwień? ~CycuMitoman 1 2024-08-19 12:43
Myślicie, że dobry moment by wyskoczyć przed szacunkami za Q2? ~Paweł 1 2024-08-19 12:35
Ciekawe kto dziś zostanie ubrany ? ~Kazik 1 2024-08-19 11:54
jeszcze dzisiaj 55zł na ML SYSTEM. ~as 1 2024-08-19 11:52
Ponownie TFI PKO pozbył się części akcji, mają już tylko 4651szt. ~CycuMitoman 2 2024-08-19 11:46
Kolejny RGR. Poprzednio realizacja 40. Obecny zasięg 32. ~ObserwatoR 6 2024-08-19 11:43
Panenty, produkcja , kasa z KPO idzie do ML SYSTEM ~Kamil 3 2024-08-19 10:27
Kupuj ML SYSTEM - analiza techniczna wg Biznes Radar ~as 9 2024-08-19 10:25
Jutro piątunio i mocne sruuu jak zwykle :)) ~Dexter 13 2024-08-19 10:02
Jestem chrześniakiem Sasina ~Dexter 4 2024-08-19 10:01
O, już jadzie, a niech … ~Jadziunia 2 2024-08-19 09:51
Rysuje się formacji cyca ~TechnikAT 1 2024-08-19 09:51
Czy Cyc zrobił nowe pudło na malpią ospe? ~FanCyca 1 2024-08-19 08:51
ML SYSTEM przygotowany do odbicia na OZE !!! ~Hanna 7 2024-08-18 21:17
Co znowu? Covidomat v2 czy jakieś fotograficzne parapety i klamki? ~PresidentDudu 5 2024-08-18 21:13
Nie długo jazda na takich spółkach i znów pójdzie w górę ~Mlman 7 2024-08-17 16:59
Arkusz pusty na ML SYSTEM - jak ugryźć to OZE? ~Włodek 6 2024-08-16 16:47
Mabion odpala!!! ~Tom 2 2024-08-16 15:42
patent przepis ~Dexter 3 2024-08-16 10:42
Analiza techniczna obecnego ruchu ~AnalitykTechniczny 2 2024-08-15 17:09
Czy patenty sprzed 20 lat mają jakąś wartość? ~Docent 1 2024-08-15 12:59
Columbus +16%, ML Statuetka +0,3% i tyle w temaci ~CycuMitoman 5 2024-08-15 05:26
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.