Twaróg tłusty 400g, (+2żółtka +2ubite białka), +1szkl. mąki 500 +1opak. cukru wanil. -ZAGNIEŚĆ, formować wałki, odkrawać 4cm kawałki i rzucać na osolony wrzątek. Wyławiać po wypłynięciu. Podawać z masłem i surówką marchwiowo-jabłkową.
smacznego łby XD