Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jkiś naganiacz pisał że dzisiaj przebije 56, a kurs już się osuwa ~CycuMitoman 1 2024-08-22 15:26
T.H.I.C.K '24 parametryzacja 1 2024-08-22 14:22
T.H.U.M.B '24 parametryzacja 1 2024-08-22 14:18
Zdrowa korekta, mały obrót, lekki ~eric 5 2024-08-22 12:11
hasła tu tracą moc vs um. vfa z nVidia faktem dziś ~wtecr 1 2024-08-22 11:45
TERAZ BUFFET SIE ZAINTERESUJE ~zbirek 2 2024-08-22 11:44
kontrakt w USA ~spokojny 14 2024-08-22 11:04
Ten kontrakt pokazuje skale firmy. Zamówienie na 2,9 mln i espi ~CycuMitoman 8 2024-08-22 10:50
USA ~Pol 3 2024-08-22 09:44
Są pierwsze zgony... ~ml 4 2024-08-21 21:06
Nie będzie żadnych, gigantycznych podatków od fotowoltaiki. ~namor 1 2024-08-21 17:56
Już niedługo szacunki i prawdopodobny powrót do bazy ~CycuMitoman 4 2024-08-21 17:45
Idą gigantyczne podwyżki opodatkowania woltaniki ~Monter 3 2024-08-21 15:07
Rośnie sprzedaż testów na COVID-19 ~ml 6 2024-08-21 14:50
Jeszcze próby utrzymania manipulacji na poziomie upychanie kolanem ~Trader 3 2024-08-21 13:57
Wolumen odbicia zdechłej żaby 200szt ~Dexter 1 2024-08-21 09:31
Jak tam wasze kupry? Pieką ~Dexter 3 2024-08-21 08:28
Pelikany nakarmione kartoflami można spadać ~Dexter 3 2024-08-20 18:23
W przypadku wojny pl -ru okolice Radomia będą atakowane ~Bartosiak 2 2024-08-20 17:58
Sprzedałem. Mi wystarczy. Wzrost czysto spekulacyjny po columbusie ~SmartTrader 3 2024-08-20 15:33
kurs idzie na górną bandę kanału 81 zł ~Akcjonariusz_mniejsz 5 2024-08-20 12:34
Ale to zaraz urwie , macie ost. szansę na keszowanie ~KrystynaZ 1 2024-08-20 12:30
Powylazili z nor na powierzchnię i widzą 100zl ~OZEtoZŁO 1 2024-08-20 10:57
Dzisiaj jazda na 55 ~Radek 1 2024-08-20 09:27
Ktoś się ubrał grubo już na zimę, hehe ~Dexter 1 2024-08-20 09:21
Ostrxegalrm że ruch pod nic został wyczerpany ~AnalitykTechniczny 1 2024-08-20 09:20
Hossa OZE to fikcja w pustych łbach ~Dexter 1 2024-08-20 07:26
Kapitał przechodzi na biotechnologię (CELON , PURE, NANO,..) !!... ~Kamil 2 2024-08-19 18:17
Pasy zapięte? Gotowi?! ~Dexter 2 2024-08-19 17:58
Potężny obrót poparty dużym wzrostem, ~specAT 3 2024-08-19 17:23
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.