|
Korekta w Locie, po korekcie fruniemy dużo powyżej 30gr
|
wemus
|
9
|
2018-01-21 16:37
|
|
Kiedy zarząd złoży wniosek o upadłość Minoxa ?
|
~joszida
|
6
|
2018-01-21 16:36
|
|
MNX w natarciu - będą wzrosty ;)
|
~xxx
|
7
|
2018-01-21 16:34
|
|
Szykować płetwy...
|
~Rolnik-mokre-stopy
|
3
|
2018-01-21 14:42
|
|
jak będzie 1 zł to zarobie 100 tyś zł
|
~spoko
|
12
|
2018-01-20 14:29
|
|
Walentynki na MNX
|
~Złotowa
|
1
|
2018-01-20 10:53
|
|
Dziwne to forum
|
~Gonzo
|
7
|
2018-01-20 00:18
|
|
Dobre czasy
|
~mm
|
10
|
2018-01-19 23:40
|
|
-----------------------------------1 zł---------------------------------
|
~od_24_lat_na_gpw
|
8
|
2018-01-19 23:37
|
|
i jak tam misie kolorowe ? poubierani w zimowe palta ?
|
~mnx
|
12
|
2018-01-19 16:13
|
|
Kupie 22000szt. po 0,22zł, sprzedam po 0,24. Styknie,
|
~tom
|
4
|
2018-01-19 15:51
|
|
wylazł misio mnx
|
~leszcz
|
20
|
2018-01-19 12:11
|
|
LESZCZE ZNOWU ODDAŁY W DOŁKU
|
~zawiadowca
|
1
|
2018-01-19 11:53
|
|
ORANGE rekomendacja z cena 7.51 .OBECNIE 6.30
|
~ORANGE
|
1
|
2018-01-19 11:31
|
|
KTO ODDAŁ TO GAPA
|
~abc
|
5
|
2018-01-19 11:21
|
|
Podajcie już te infa o umowach ?
|
~vilk
|
6
|
2018-01-19 09:20
|
|
Kiedy 1gr?
|
~bitcoin
|
3
|
2018-01-18 21:27
|
|
Skoro powymienialiście się akcjami ? macie kontrakty ?
|
~vilk
|
1
|
2018-01-18 20:54
|
|
A co to Zarząd sukcesami sie nie dzieli z akcjonariatem ?
|
~vilk
|
1
|
2018-01-18 20:52
|
|
Analiza
|
~Lekarz
|
11
|
2018-01-18 16:29
|
|
# BEZ INFA NIE PÓJDZIE.. ANI W JEDNĄ ANI W DRUGĄ...
|
~vilk
|
3
|
2018-01-18 16:23
|
|
Jaki tu tu spokój na na na na nic sie nie dzieje.....
|
~Anti
|
2
|
2018-01-18 14:14
|
|
0,24 trole do budy
|
~pap
|
4
|
2018-01-18 13:01
|
|
350 000,00 zł .VAT za 2012rok a następne lata ?????
|
~ile
|
7
|
2018-01-18 11:44
|
|
# DZIŚ 0,20ZŁ LUB NIŻEJ.....
|
~vilk
|
13
|
2018-01-18 10:50
|
|
dawac na 22-21
|
~bolek
|
8
|
2018-01-18 10:48
|
|
JUŻ KONIEC WYLESZCZANIA
|
~pop
|
1
|
2018-01-18 10:37
|
|
TO CO? DO PIĄTKU POWYŻEJ 0.30 GR.
|
~Franko
|
7
|
2018-01-18 10:33
|
|
Naganiacze na spadki będzie dobrze
|
~Lekarz
|
3
|
2018-01-18 10:22
|
|
# NIC Z TEGO NIE BĘDZIE. KTOŚ WYWALA.... PRAWDA ?
|
~vilk
|
14
|
2018-01-18 10:01
|