Forum giełdowe spółki MINOX

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Korekta w Locie, po korekcie fruniemy dużo powyżej 30gr wemus 9 2018-01-21 16:37
Kiedy zarząd złoży wniosek o upadłość Minoxa ? ~joszida 6 2018-01-21 16:36
MNX w natarciu - będą wzrosty ;) ~xxx 7 2018-01-21 16:34
Szykować płetwy... ~Rolnik-mokre-stopy 3 2018-01-21 14:42
jak będzie 1 zł to zarobie 100 tyś zł ~spoko 12 2018-01-20 14:29
Walentynki na MNX ~Złotowa 1 2018-01-20 10:53
Dziwne to forum ~Gonzo 7 2018-01-20 00:18
Dobre czasy ~mm 10 2018-01-19 23:40
-----------------------------------1 zł--------------------------------- ~od_24_lat_na_gpw 8 2018-01-19 23:37
i jak tam misie kolorowe ? poubierani w zimowe palta ? ~mnx 12 2018-01-19 16:13
Kupie 22000szt. po 0,22zł, sprzedam po 0,24. Styknie, ~tom 4 2018-01-19 15:51
wylazł misio mnx ~leszcz 20 2018-01-19 12:11
LESZCZE ZNOWU ODDAŁY W DOŁKU ~zawiadowca 1 2018-01-19 11:53
ORANGE rekomendacja z cena 7.51 .OBECNIE 6.30 ~ORANGE 1 2018-01-19 11:31
KTO ODDAŁ TO GAPA ~abc 5 2018-01-19 11:21
Podajcie już te infa o umowach ? ~vilk 6 2018-01-19 09:20
Kiedy 1gr? ~bitcoin 3 2018-01-18 21:27
Skoro powymienialiście się akcjami ? macie kontrakty ? ~vilk 1 2018-01-18 20:54
A co to Zarząd sukcesami sie nie dzieli z akcjonariatem ? ~vilk 1 2018-01-18 20:52
Analiza ~Lekarz 11 2018-01-18 16:29
# BEZ INFA NIE PÓJDZIE.. ANI W JEDNĄ ANI W DRUGĄ... ~vilk 3 2018-01-18 16:23
Jaki tu tu spokój na na na na nic sie nie dzieje..... ~Anti 2 2018-01-18 14:14
0,24 trole do budy ~pap 4 2018-01-18 13:01
350 000,00 zł .VAT za 2012rok a następne lata ????? ~ile 7 2018-01-18 11:44
# DZIŚ 0,20ZŁ LUB NIŻEJ..... ~vilk 13 2018-01-18 10:50
dawac na 22-21 ~bolek 8 2018-01-18 10:48
JUŻ KONIEC WYLESZCZANIA ~pop 1 2018-01-18 10:37
TO CO? DO PIĄTKU POWYŻEJ 0.30 GR. ~Franko 7 2018-01-18 10:33
Naganiacze na spadki będzie dobrze ~Lekarz 3 2018-01-18 10:22
# NIC Z TEGO NIE BĘDZIE. KTOŚ WYWALA.... PRAWDA ? ~vilk 14 2018-01-18 10:01
[x]
MINOX 16,67% 0,07 2019-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.