Minox do końca roku będzie 1 zł.
Kilka pakietów już zakupiłem.
Czekam i obserwuje wysiłki tych co naganiają na spadki
Tu nie będzie spadków,tylko najwyżej drobne korekty dwu czy trzy dniowe ,ale mimo drobnych korekt z każdym miesiącem będzie rosło :)
Już rośnie było 0,17 mamy 0,24 :)
Dziękuje za uwagę.
Jak macie gotówkę to kupujcie,bo pózniej będziecie żałować że inni zarobili,a wy nie.