Forum giełdowe spółki MINOX

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
hmmm ~jas 1 2018-01-18 09:56
JESTEM MAGAZYNIEREM Z MINOX,GADALEM Z SZEFEM KURS BEDZIE PO 5 ZL ~MAGAZYNIER 14 2018-01-18 07:32
pojawiły się wskaźniki KUPUJ ~leszcz 4 2018-01-17 20:01
Jeśli ktos jednak wychodzi z naszej spółki ..... ~jojo 6 2018-01-17 18:34
Min od szykuje się do skoku w worp ~xonim 2 2018-01-17 17:42
w piątek gramy 31 groszy ~kolo 3 2018-01-17 16:29
co to był za zrzut ~edek 8 2018-01-17 15:41
Dzien w dzien po 1 gr przy duzych obrotach ~Olek 2 2018-01-17 14:53
Właściwie dlaczego to tak spadło w październiku? ~mart 16 2018-01-17 13:39
Nowy projekt ~info 1 2018-01-17 13:01
Minox jak Presto już powinien być po 7-8 gr a w wakacje po 2-3 gr ~narutek 6 2018-01-17 12:56
To co lecim dzisiaj pod 0,30zł??? ~Anti 4 2018-01-17 12:09
Nikt nie chce ruszyć 0,27zł ~Anti 4 2018-01-17 12:03
Pozytywne info = 1,20zł ~vilk 8 2018-01-17 11:47
MINOX -bardzo,bardzo zdrowyz wzrost ~aa 2 2018-01-17 11:24
RAKIETA MINOX ~wyrzutnia 1 2018-01-17 11:22
BYKI W ATAKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~leszcz 10 2018-01-17 10:58
Działają. plac odświeżony ~wawa 1 2018-01-17 10:57
Jak przebije 30 to się zacznie ~Rolnik-mokre-stopy 12 2018-01-17 10:55
# SCENARIUSZ NA DZIŚ I NIE TYLKO ~vilk 7 2018-01-17 10:26
Kupiłem za 3 k po 0,26 da zarobić ? ~Pytanie 4 2018-01-16 22:57
AGENT J MINOX vel MNX PRZESTAŁ NADAWAĆ ~Franko 2 2018-01-16 20:28
Minox czy Bitevil ~bigmac 3 2018-01-16 17:41
CZEKAM na 0,40 ~czekamnazysk 1 2018-01-16 16:41
CZEKAM 0,18 ZŁ ~XYZ 5 2018-01-16 16:25
Panie @minox lub mnx zmień na @przeczołgany ~xx 11 2018-01-16 16:01
realizacja zysków ??? KOREKTA !! ~stanek 2 2018-01-16 15:35
Atak na 0,26!!! ~Anti 2 2018-01-16 15:17
czekam na 0,30 ~leszcz 4 2018-01-16 15:16
WSPANIAŁA NAGONKA NA WZROST CZYLI 0,20 TUŻ TUŻ !!! ~SB 10 2018-01-16 15:16
[x]
MINOX 16,67% 0,07 2019-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.