|
hmmm
|
~jas
|
1
|
2018-01-18 09:56
|
|
JESTEM MAGAZYNIEREM Z MINOX,GADALEM Z SZEFEM KURS BEDZIE PO 5 ZL
|
~MAGAZYNIER
|
14
|
2018-01-18 07:32
|
|
pojawiły się wskaźniki KUPUJ
|
~leszcz
|
4
|
2018-01-17 20:01
|
|
Jeśli ktos jednak wychodzi z naszej spółki .....
|
~jojo
|
6
|
2018-01-17 18:34
|
|
Min od szykuje się do skoku w worp
|
~xonim
|
2
|
2018-01-17 17:42
|
|
w piątek gramy 31 groszy
|
~kolo
|
3
|
2018-01-17 16:29
|
|
co to był za zrzut
|
~edek
|
8
|
2018-01-17 15:41
|
|
Dzien w dzien po 1 gr przy duzych obrotach
|
~Olek
|
2
|
2018-01-17 14:53
|
|
Właściwie dlaczego to tak spadło w październiku?
|
~mart
|
16
|
2018-01-17 13:39
|
|
Nowy projekt
|
~info
|
1
|
2018-01-17 13:01
|
|
Minox jak Presto już powinien być po 7-8 gr a w wakacje po 2-3 gr
|
~narutek
|
6
|
2018-01-17 12:56
|
|
To co lecim dzisiaj pod 0,30zł???
|
~Anti
|
4
|
2018-01-17 12:09
|
|
Nikt nie chce ruszyć 0,27zł
|
~Anti
|
4
|
2018-01-17 12:03
|
|
Pozytywne info = 1,20zł
|
~vilk
|
8
|
2018-01-17 11:47
|
|
MINOX -bardzo,bardzo zdrowyz wzrost
|
~aa
|
2
|
2018-01-17 11:24
|
|
RAKIETA MINOX
|
~wyrzutnia
|
1
|
2018-01-17 11:22
|
|
BYKI W ATAKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~leszcz
|
10
|
2018-01-17 10:58
|
|
Działają. plac odświeżony
|
~wawa
|
1
|
2018-01-17 10:57
|
|
Jak przebije 30 to się zacznie
|
~Rolnik-mokre-stopy
|
12
|
2018-01-17 10:55
|
|
# SCENARIUSZ NA DZIŚ I NIE TYLKO
|
~vilk
|
7
|
2018-01-17 10:26
|
|
Kupiłem za 3 k po 0,26 da zarobić ?
|
~Pytanie
|
4
|
2018-01-16 22:57
|
|
AGENT J MINOX vel MNX PRZESTAŁ NADAWAĆ
|
~Franko
|
2
|
2018-01-16 20:28
|
|
Minox czy Bitevil
|
~bigmac
|
3
|
2018-01-16 17:41
|
|
CZEKAM na 0,40
|
~czekamnazysk
|
1
|
2018-01-16 16:41
|
|
CZEKAM 0,18 ZŁ
|
~XYZ
|
5
|
2018-01-16 16:25
|
|
Panie @minox lub mnx zmień na @przeczołgany
|
~xx
|
11
|
2018-01-16 16:01
|
|
realizacja zysków ??? KOREKTA !!
|
~stanek
|
2
|
2018-01-16 15:35
|
|
Atak na 0,26!!!
|
~Anti
|
2
|
2018-01-16 15:17
|
|
czekam na 0,30
|
~leszcz
|
4
|
2018-01-16 15:16
|
|
WSPANIAŁA NAGONKA NA WZROST CZYLI 0,20 TUŻ TUŻ !!!
|
~SB
|
10
|
2018-01-16 15:16
|