Forum giełdowe spółki MINOX

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
IMPORTER XIAOMI PODBIJA EUROPE - ABCDATA ~xiaomi 1 2018-01-29 11:12
NIE...EEE...EEE.!!! to miało spadać w dół !!! - DLACZEGO ROŚNIE !!!??? ~ANIOŁdiabeł 2 2018-01-29 10:46
dziś jedziemy ~leszcz 1 2018-01-29 09:58
czy... ~Analityk78 3 2018-01-29 09:13
no i jest ~aaa 19 2018-01-28 12:45
MUSICIE SPRZEDAĆ ~minox 3 2018-01-28 12:40
Dajcie sobie luzu ~Sterl 5 2018-01-27 17:12
słabe ręce muszą oddać ~roxi 9 2018-01-27 13:48
Czekam na 100 - 500 % zysku ~Saxx 14 2018-01-27 12:40
Czy są tu jeszcze osoby, które kupowały w X'2017 za 1,8-1,5 PLN? szczekam 6 2018-01-27 09:25
arkusz zleceń ~mm 6 2018-01-26 16:13
minox ~sobek 12 2018-01-26 16:06
Minox zaraz włączą ssanie ~fifaszek 15 2018-01-26 13:19
już widać 30 gr ~oko 5 2018-01-26 11:29
Sprzedałem ZAROBIŁEM: 25.% 2.000.tys zarobku DZIEKUJE ~ANIOŁdiabeł 3 2018-01-26 11:28
płacą zobowiązania ~budowlaniec 12 2018-01-26 10:58
konsolidacja tak ~bigmac 9 2018-01-26 10:12
da się na tym zarobić 100% ? ~leszcz 15 2018-01-26 09:57
dzisiaj zielona świeca ~ołówek 9 2018-01-26 09:22
Groszówki - Akcje o niskich nominałach (akcje, gpw) ~WartoWiedzieć 1 2018-01-25 23:49
tutaj jest na spółce niejaki BB ~ciekawe 2 2018-01-25 16:35
strasznie mizernie ~mm 1 2018-01-25 16:28
EBC - START ~ebc 2 2018-01-25 16:15
formacja owiec prowadzonych na ubój ~dert 1 2018-01-25 15:52
kupowalem po 0.20.gr , 40.000.szt. - USTAWILEM PO 0.25.gr. do 31.01. !! ~ANIOŁdiabeł 13 2018-01-25 14:51
TERAZ JEST GRA NA ZMĘCZENIE I WYLESZCZENIE NIECIERPLIWYCH ~Franko 2 2018-01-25 14:16
Tak super a nie kupujecie ? O co kaman ??!! ~Mnx 7 2018-01-25 12:48
Zaniżanie wsrtości ~FX 10 2018-01-25 12:41
Tych co brali po 16-20 już nie ma. Teraz czyszczą 0,20-0,23zł ~viki 6 2018-01-25 08:28
Wyższy poziom niebawem! Teraz okazja na ~Ęc 6 2018-01-25 02:53
[x]
MINOX 16,67% 0,07 2019-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.