|
JAK JUTRO NIE BEDZIE 0.28.gr. TO SPRZEDAJE wszystko co mam AMEN.!!!
|
~ANIOŁdiabeł
|
5
|
2018-01-24 20:33
|
|
no kupowa za 1 zł macie AŻ 4 akcje - taniej nie będzie hehe
|
~mnx
|
6
|
2018-01-24 19:34
|
|
ile można jeszcze czekać?
|
~mm
|
14
|
2018-01-24 19:31
|
|
cierpliwi zarobią
|
~leszcz
|
39
|
2018-01-24 15:45
|
|
1 krok do przodu a do tyłu ile?
|
~Mnx
|
4
|
2018-01-24 15:17
|
|
świeże akcyjki po 19 brać, kupować nie narzekać hahahaha
|
~minox
|
8
|
2018-01-24 15:15
|
|
Panie @przeczołgany
|
~xx
|
2
|
2018-01-24 15:10
|
|
http://minox.pl - Aktualizacja relacji inwestorskich
|
~Atl3ta
|
13
|
2018-01-24 14:49
|
|
nominał to 1.20 zł...przypominam
|
~nowa
|
20
|
2018-01-24 14:48
|
|
Dobry początek
|
~Anti
|
11
|
2018-01-24 14:43
|
|
Powolutku i nie bedzie 0,26zł
|
~Anti
|
8
|
2018-01-24 14:36
|
|
Minox Potencjał Zmiany plus 393% Wycena 1,13zł. Źródło
|
wemus
|
10
|
2018-01-24 14:28
|
|
Nie ma listów intencyjnych to i zrzutów nie bedzie
|
~jojo
|
1
|
2018-01-24 13:58
|
|
główny parkiet
|
~mnx
|
2
|
2018-01-24 13:45
|
|
wskaźniki AT - MOCNE KUPUJ !!!!!!
|
~leszcz
|
7
|
2018-01-24 12:19
|
|
przekonaliście mnie - KUPIŁEM 5 grudnia po 16 i nie sprzedaje
|
~mnx
|
4
|
2018-01-24 12:18
|
|
# VOLUMEN 82 MLN AKCJI W 3 MIESIĄCE !!!!!!!!!
|
~vilk
|
13
|
2018-01-24 12:17
|
|
lont wyłożony...potrzebna TYLKO ISKRA
|
~banki
|
2
|
2018-01-24 12:11
|
|
minox rakieta
|
~analityk78
|
7
|
2018-01-24 11:05
|
|
### 7 pozycja pod wględem obrotów NC ###
|
~viki
|
6
|
2018-01-24 10:53
|
|
## Składka dla gracza MINOXA na lekarza...........
|
~viki
|
10
|
2018-01-24 10:30
|
|
zwroccie uwage na kkherbal ujawnienie 3 akcjonariusza
|
~mietek
|
1
|
2018-01-23 23:18
|
|
Re:mnx vel minox
|
~robinson
|
20
|
2018-01-23 22:37
|
|
przypominam że obecna cena to 25 gr a nie 250 gr
|
~xx
|
1
|
2018-01-23 21:51
|
|
## CZAS ODCIĘCIA OD WALORA ## JEST BLISKO ##
|
~viki
|
5
|
2018-01-23 20:31
|
|
## DO 14.02.2018r powinniśmy być powyżej 0,50zł !!! ARGUMENTY
|
~viki
|
13
|
2018-01-23 19:29
|
|
2 000 000 zysku
|
~Rolnik-mokre-stopy
|
1
|
2018-01-23 19:08
|
|
jak Minox ogłosi że wchodzi w technologię bitchain lub kryptowalute
|
~dert
|
2
|
2018-01-23 19:07
|
|
nie dam sie wyleszczyć
|
~figo
|
11
|
2018-01-23 19:04
|
|
Czyżby ostatnie strachy na lachy na tym poziomie!?
|
~Ęc
|
15
|
2018-01-23 18:59
|