Forum giełdowe spółki MINOX

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Emisja 4 stare = 1 nowa po 1,20 oznacza spadek kursu? Jak duży? ~eo 3 2018-01-30 21:46
Minox NWZ 26.02.2018 Emisja 4 stare = 1 nowa po 1,20 zł Dpp 14.03.2018 ~eo 7 2018-01-30 21:42
kto jedzie na walne? ~xxx 1 2018-01-30 21:40
Nowy raport ze spółki ~Tak 2 2018-01-30 21:29
jutro zielona świeca na 24gr ~wykres 7 2018-01-30 20:51
groszołapa zrobiono na szaro ~XD 10 2018-01-30 20:41
MNX do kwadratu :) ~aaa 1 2018-01-30 18:34
wyleszczą i góra ~SALLE 10 2018-01-30 18:06
Minox - wybicie z konsolidacji ~bigmac 1 2018-01-30 17:14
Przeczołgany daj coś ciekawego bo nuda ~Saxx 3 2018-01-30 15:59
Piekny zrzucik 23 :) naganiacze pysk w kubeł hehe ~Mnx 11 2018-01-30 15:55
@minox vel @mnx gdzie twoja fundacja? ~prima 7 2018-01-30 14:03
no misie kupować 4 akcje za 1 zł :) propocja jak w mrówce :) ~mnx 14 2018-01-30 13:50
jechać z tym gnojem na 20 hahahaha ~minox 5 2018-01-30 13:39
od samego bezczelnego naganianiania NIE UROŚNIE ! ~mnx 8 2018-01-30 12:50
nowe dane z gospodarki ~baca 1 2018-01-30 10:46
ciekawe co na NWZ m-trans dzisiaj zagrają...? ~dert 1 2018-01-30 10:38
Jeszcze się wszyscy zdziwicie... ~xxx 11 2018-01-29 22:42
ale mamy beke z płaczków ~haha 1 2018-01-29 17:43
od samego trolowania nie spadnie ~anty 2 2018-01-29 17:23
GITARA 0.15.gr za szt. - tam JEDZIEMY !!! A JUSZ PRAWIE MIAŁEM MOKRO !! ~ANIOŁdiabeł 1 2018-01-29 17:22
ALE WAS MIELĄ NIEJEDEN JUŻ SPRZEDAŁ I O TO W TYM WSZYSTKIM ~Franko 8 2018-01-29 17:20
czy to ostatnie godziny wyleszczania ~stolik 6 2018-01-29 15:37
koniec sesji na zielono ~gren 1 2018-01-29 15:22
PBG ~Spokojny 1 2018-01-29 15:22
czekać na zrzut ciapi na pozycji 23 hahaah ~mnx 2 2018-01-29 14:54
Straty odrobicie na PBG ~Maarek 2 2018-01-29 14:45
ABCDATA - ZYSK 100% W TYM ROKU ~ZYSKOWA 1 2018-01-29 13:47
MINOX W PIEKNYM TRENDZIE WZROSTOWYM!!!! ~MINOX 8 2018-01-29 13:24
jak tam ciapki na posterunku, pilnujecie zrzutów ? ~mnx 2 2018-01-29 12:12
[x]
MINOX 16,67% 0,07 2019-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.