|
Emisja 4 stare = 1 nowa po 1,20 oznacza spadek kursu? Jak duży?
|
~eo
|
3
|
2018-01-30 21:46
|
|
Minox NWZ 26.02.2018 Emisja 4 stare = 1 nowa po 1,20 zł Dpp 14.03.2018
|
~eo
|
7
|
2018-01-30 21:42
|
|
kto jedzie na walne?
|
~xxx
|
1
|
2018-01-30 21:40
|
|
Nowy raport ze spółki
|
~Tak
|
2
|
2018-01-30 21:29
|
|
jutro zielona świeca na 24gr
|
~wykres
|
7
|
2018-01-30 20:51
|
|
groszołapa zrobiono na szaro
|
~XD
|
10
|
2018-01-30 20:41
|
|
MNX do kwadratu :)
|
~aaa
|
1
|
2018-01-30 18:34
|
|
wyleszczą i góra
|
~SALLE
|
10
|
2018-01-30 18:06
|
|
Minox - wybicie z konsolidacji
|
~bigmac
|
1
|
2018-01-30 17:14
|
|
Przeczołgany daj coś ciekawego bo nuda
|
~Saxx
|
3
|
2018-01-30 15:59
|
|
Piekny zrzucik 23 :) naganiacze pysk w kubeł hehe
|
~Mnx
|
11
|
2018-01-30 15:55
|
|
@minox vel @mnx gdzie twoja fundacja?
|
~prima
|
7
|
2018-01-30 14:03
|
|
no misie kupować 4 akcje za 1 zł :) propocja jak w mrówce :)
|
~mnx
|
14
|
2018-01-30 13:50
|
|
jechać z tym gnojem na 20 hahahaha
|
~minox
|
5
|
2018-01-30 13:39
|
|
od samego bezczelnego naganianiania NIE UROŚNIE !
|
~mnx
|
8
|
2018-01-30 12:50
|
|
nowe dane z gospodarki
|
~baca
|
1
|
2018-01-30 10:46
|
|
ciekawe co na NWZ m-trans dzisiaj zagrają...?
|
~dert
|
1
|
2018-01-30 10:38
|
|
Jeszcze się wszyscy zdziwicie...
|
~xxx
|
11
|
2018-01-29 22:42
|
|
ale mamy beke z płaczków
|
~haha
|
1
|
2018-01-29 17:43
|
|
od samego trolowania nie spadnie
|
~anty
|
2
|
2018-01-29 17:23
|
|
GITARA 0.15.gr za szt. - tam JEDZIEMY !!! A JUSZ PRAWIE MIAŁEM MOKRO !!
|
~ANIOŁdiabeł
|
1
|
2018-01-29 17:22
|
|
ALE WAS MIELĄ NIEJEDEN JUŻ SPRZEDAŁ I O TO W TYM WSZYSTKIM
|
~Franko
|
8
|
2018-01-29 17:20
|
|
czy to ostatnie godziny wyleszczania
|
~stolik
|
6
|
2018-01-29 15:37
|
|
koniec sesji na zielono
|
~gren
|
1
|
2018-01-29 15:22
|
|
PBG
|
~Spokojny
|
1
|
2018-01-29 15:22
|
|
czekać na zrzut ciapi na pozycji 23 hahaah
|
~mnx
|
2
|
2018-01-29 14:54
|
|
Straty odrobicie na PBG
|
~Maarek
|
2
|
2018-01-29 14:45
|
|
ABCDATA - ZYSK 100% W TYM ROKU
|
~ZYSKOWA
|
1
|
2018-01-29 13:47
|
|
MINOX W PIEKNYM TRENDZIE WZROSTOWYM!!!!
|
~MINOX
|
8
|
2018-01-29 13:24
|
|
jak tam ciapki na posterunku, pilnujecie zrzutów ?
|
~mnx
|
2
|
2018-01-29 12:12
|