WItam!
Możecie łaskawie przestać pisać o tym Waszym minoxie na forum PBG? Na innych spółkach sobie piszcie, mnożycie te tematy o Minoxie na każdej spółce ale na całej grupie PBG dajcie spokój. Wiemy w co mamy inwestować. Dajcie spokój z minoxem, tu już zarobiliśmy.