Forum giełdowe spółki MILLENNIUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sejm ~Piotr 3 2021-08-11 20:14
Styczen 2020r. akcje byly po 5.98zl, 2019r 9zl ~Up 2 2021-08-10 15:13
Millenium kierunek 10 PLN? ~TM 6 2021-08-09 00:39
Sezon dopiero przed nami ~Piotr 7 2021-08-06 09:49
czy PKOBP przejmie Millenium? ~TM 4 2021-08-05 10:50
MILLENIUM bank upadnie? Ma kłopoty finansowe??? Ooo ^^ A co to? ~Ix 8 2021-08-03 09:43
do buraka z nickiem ix ~dook 1 2021-08-02 18:54
SPOLKA POLTRONIC ZYSK NETTO +181.32% r/r I DYWIDENDA IDA WZROSTY!! ~arek 3 2021-07-29 12:14
Banki się dopiero rozkręcają do wzrostow ~Jw 1 2021-07-29 12:13
Wyssie kasę na covidowe - MRC, MAB, BML, HRP, GLC, CLN ~Maxiking 1 2021-07-28 10:46
POLTRONIC +519.05% STOPA ZWROTU KAPITAŁU ~Jola 1 2021-07-27 11:00
WĘGRY PODNOSZĄ STOPY PROC. O 1,1%, BĘDZIE GÓRA ~ja 1 2021-07-27 10:42
Raport CH....y !!!! ~Frans 9 2021-07-27 08:17
Piękny raport ~Stonks 9 2021-07-26 19:43
- 0.5 mld zł starty ~Fac 1 2021-07-26 09:30
RATTATUJJJJ mrbeast 1 2021-07-26 09:12
Opinia z ..... ~Unuburmu-banana 2 2021-07-23 09:59
teraz może spadać ~DIFIHUHO 4 2021-07-22 12:16
Zapakowałem dziś po same uszy ~Stoik 10 2021-07-21 20:06
Przebijamy dziś 5zl i potem dalsza góra ~Jan 5 2021-07-21 15:04
Nie oddawać ... ~Reżyser 2 2021-07-21 14:33
Bank Millennium spodziewa się straty netto w II kw. !!! ~Pytanie 8 2021-07-21 14:18
Rok temu w lutym tu była cena 6.16 pln ~Góra 5 2021-07-21 14:17
Łysy to jest niezła sprzedajna szma... pakuje ostatnio wszystkich w dup. ~Maxiking 1 2021-07-21 14:05
ale was wyleszczaja ~DIFIHUHO 3 2021-07-21 09:35
ale tu będzie dziś piękny wzrost, min.+10% up ~jw 1 2021-07-21 09:29
...NIESTETY ZNOWU ZAŁOŻYLI AUTOMAT NA SPADKI TAK JAK ROK TEMU.... ~ceder 3 2021-07-20 13:12
IIQ koleina strata netto !!!! ~Posiadacz 14 2021-07-17 23:28
Dno zaliczone? ~Pl 4 2021-07-14 09:19
Czemu to zaczęło spadać? ~koniec 14 2021-07-13 16:02
[x]
MILLENNIUM -0,64% 19,52 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.