| alior + 4%, a tu -0.30% dlaczego???? | ~ka | 2 | 2021-07-13 15:29 |
| zobaczcie spadająca gwiazda na wykresie miesięcznym | ~Zbig | 2 | 2021-07-12 22:13 |
| Niestety papier dla inwestorów długoterminowych | ~Gpw123 | 4 | 2021-07-09 15:19 |
| Ponowne, stukrotne podziękowania ... | ~Reżyser | 1 | 2021-07-09 15:09 |
| UWAGA | ~ella | 1 | 2021-07-08 13:33 |
| Chatboty przyszłością | ~bulionyrosolowe | 1 | 2021-07-07 14:31 |
| ObserwaroR piszę, że oprócz Mercatora dobrze brać Harpera | ~Technik | 1 | 2021-07-07 09:59 |
| HARPER 10,2 ----> 38 zł | ~Maxiking | 1 | 2021-07-06 11:41 |
| Dziękujemy bardzo ... | ~Katapulta | 7 | 2021-07-05 11:44 |
| Na Carpathia zysk pędzi jak rakieta | ~Polebezpodpisu | 1 | 2021-07-02 11:58 |
| No nieźle zeszło | ~Obserwator2 | 10 | 2021-07-02 11:23 |
| kupują z ukrytego | ~jano | 1 | 2021-07-02 10:03 |
| Pamiętaj - kredyty frankowe | ~mateusz | 8 | 2021-06-30 14:43 |
| Skup akcji własnych | ~Piotr | 8 | 2021-06-28 19:39 |
| Czy 25.06 | ~Pl | 3 | 2021-06-27 18:49 |
| Stanowisko KNF w sprawie polityki dywidendowej banków | ~Mocarz | 1 | 2021-06-24 13:59 |
| Było ... | ~Reżyser | 3 | 2021-06-24 11:27 |
| A dziś czas na mbfa | ~Franek | 1 | 2021-06-22 13:12 |
| Ostatnie dni | ~Pl | 1 | 2021-06-22 09:15 |
| Znów HARPER i MERCATOR zarobią krocie na 4 fali covid z odmiany delta | ~Maxiking | 2 | 2021-06-21 16:56 |
| To teraz .... | ~Hakmistrz | 1 | 2021-06-21 16:41 |
| Rakieta zmierza w stronę 5zł i nie widać szans na powrót | pszczolkamaja | 4 | 2021-06-14 21:44 |
| Gdzie się zatrzyma? | ~Gmm | 3 | 2021-06-14 21:44 |
| C/WK 0.68 | ~mefedron12 | 8 | 2021-06-12 10:10 |
| Naganiam na BHandlowy | ~bw | 1 | 2021-06-10 20:40 |
| Ciekawa spółka | ~Cormacze | 2 | 2021-06-08 11:29 |
| Bank Millennium stracił 128679 ROR klientów indywidualnych rok do roku | ~zz | 1 | 2021-06-07 13:12 |
| Nie sprzedam za mniej niz 20 pln! | ~ed | 5 | 2021-06-06 17:01 |
| W Październiuku ub.r. | ~Cycero | 1 | 2021-06-03 22:42 |
| Wystawiłem 4.9 | ~Kolo | 11 | 2021-05-28 22:47 |