Forum giełdowe spółki MILLENNIUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
alior + 4%, a tu -0.30% dlaczego???? ~ka 2 2021-07-13 15:29
zobaczcie spadająca gwiazda na wykresie miesięcznym ~Zbig 2 2021-07-12 22:13
Niestety papier dla inwestorów długoterminowych ~Gpw123 4 2021-07-09 15:19
Ponowne, stukrotne podziękowania ... ~Reżyser 1 2021-07-09 15:09
UWAGA ~ella 1 2021-07-08 13:33
Chatboty przyszłością ~bulionyrosolowe 1 2021-07-07 14:31
ObserwaroR piszę, że oprócz Mercatora dobrze brać Harpera ~Technik 1 2021-07-07 09:59
HARPER 10,2 ----> 38 zł ~Maxiking 1 2021-07-06 11:41
Dziękujemy bardzo ... ~Katapulta 7 2021-07-05 11:44
Na Carpathia zysk pędzi jak rakieta ~Polebezpodpisu 1 2021-07-02 11:58
No nieźle zeszło ~Obserwator2 10 2021-07-02 11:23
kupują z ukrytego ~jano 1 2021-07-02 10:03
Pamiętaj - kredyty frankowe ~mateusz 8 2021-06-30 14:43
Skup akcji własnych ~Piotr 8 2021-06-28 19:39
Czy 25.06 ~Pl 3 2021-06-27 18:49
Stanowisko KNF w sprawie polityki dywidendowej banków ~Mocarz 1 2021-06-24 13:59
Było ... ~Reżyser 3 2021-06-24 11:27
A dziś czas na mbfa ~Franek 1 2021-06-22 13:12
Ostatnie dni ~Pl 1 2021-06-22 09:15
Znów HARPER i MERCATOR zarobią krocie na 4 fali covid z odmiany delta ~Maxiking 2 2021-06-21 16:56
To teraz .... ~Hakmistrz 1 2021-06-21 16:41
Rakieta zmierza w stronę 5zł i nie widać szans na powrót pszczolkamaja 4 2021-06-14 21:44
Gdzie się zatrzyma? ~Gmm 3 2021-06-14 21:44
C/WK 0.68 ~mefedron12 8 2021-06-12 10:10
Naganiam na BHandlowy ~bw 1 2021-06-10 20:40
Ciekawa spółka ~Cormacze 2 2021-06-08 11:29
Bank Millennium stracił 128679 ROR klientów indywidualnych rok do roku ~zz 1 2021-06-07 13:12
Nie sprzedam za mniej niz 20 pln! ~ed 5 2021-06-06 17:01
W Październiuku ub.r. ~Cycero 1 2021-06-03 22:42
Wystawiłem 4.9 ~Kolo 11 2021-05-28 22:47
[x]
MILLENNIUM -0,64% 19,52 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.