NA co peroniarzu liczysz że wszyscy rzucą sie do sprzedarzy żebyś kupił bilet na przejazd.Jak to upadłoścowy bank to podaj nam Spółki na których zarobimy wiecej znasz takie z checią zainwestuje.Tylko niepisz już o poltroniku byłem wzjołem co swoje i wyszłem,