Nie oddawać złodziejom akcji za półdarmo ! To zmowa ,,smarowana" pomiędzy KNF a właścicielem, który wytrzepuje akcje od ulicy , do tego z ukrycia, trzymając kurs na tak niskim poziomie, a mogą ten kurs jeszcze bardziej zdołować. To łapówkarska zmowa, popierana medialnie przez różne portale inwestorskie...