|
BRE - prawa poboru
|
~mis44
|
1
|
2010-05-17 19:20
|
|
do bani z tym bre!
|
~arek
|
4
|
2010-05-17 14:41
|
|
CDM 24 ------------- ktoś korzysta ---------------- pytanie
|
~tttttttttttttttttttt
|
1
|
2010-05-17 11:22
|
|
odcięcie PP
|
~Portos
|
15
|
2010-05-16 22:13
|
|
Prosba o wyjasnienie sytuacji
|
~Początkujący
|
4
|
2010-05-15 15:00
|
|
Wytlumaczy mi ktos przez telefon, zadzwonie
|
~Piotrek...
|
12
|
2010-05-14 19:13
|
|
BRE - czy warto kupić po 238,00
|
~nowy
|
9
|
2010-05-14 12:00
|
|
BRE JUTRO -5% DZIS BANK NIECZYNNY BUEHHEHE
|
~peg
|
5
|
2010-05-14 09:07
|
|
Zgoda na emisję akcji dla BRE - GPWpolska.pl
|
~tryk
|
15
|
2010-05-14 08:34
|
|
To co BRE zbiera na odszkodowania dla oszukanych klientów?
|
~Leszczyk
|
1
|
2010-05-13 21:33
|
|
kupując dziś BRE ?
|
~amator
|
3
|
2010-05-13 17:00
|
|
BRE - powinno być na odwrót tylko w górę ?
|
~Makler
|
6
|
2010-05-13 16:13
|
|
ratuj sie kto może
|
~zeda
|
4
|
2010-05-13 15:33
|
|
Zlecenia sprzedaży
|
tomaszek1
|
3
|
2010-05-11 23:17
|
|
Drodzy akcjonariusze BRE banku
|
~zaproszenie
|
2
|
2010-05-08 14:24
|
|
BRE OSIOŁKI SPRZEDAWAĆ NO SPRZEDAWAĆ
|
~Stefan
|
2
|
2010-05-07 09:08
|
|
PONAR - SPŁATA KOLEJNEGO KREDYTU.....................BRE Bank
|
~krakus
|
1
|
2010-05-06 13:13
|
|
BRE - wg czasnazysk - sygnał zakupu utrzymuje się
|
~mis44
|
9
|
2010-05-06 11:49
|
|
kanał spadkowy!
|
~ase
|
2
|
2010-05-04 15:05
|
|
Wyniki BRE Banku - transmisja na żywo w Bankier.TV - godz. 11:00
|
yarecki21
|
9
|
2010-04-30 17:18
|
|
komunikat
|
~darek2222
|
1
|
2010-04-30 13:14
|
|
+=+=+ BRE Bank =+=+= Poważna Analiza
|
~janeczek44
|
3
|
2010-04-29 15:33
|
|
BRE zagraniczne fundusze te wyniki zauważą wybijemy 291 zł spoko
|
~analityk bankowy
|
8
|
2010-04-29 10:07
|
|
+++ BRE Bank SA +++ Analiza dla poważnych!
|
~forinvestors
|
2
|
2010-04-28 17:30
|
|
BRE-Zysk BRE Banku za I kw 2010r wyższy od oczekiwań
|
~mis44
|
1
|
2010-04-28 08:56
|
|
jak się można było spodziewać
|
~wza
|
1
|
2010-04-26 20:13
|
|
czy przebije
|
~Olek49
|
9
|
2010-04-26 14:42
|
|
BRE - 15 maja za pasem
|
~mis44
|
2
|
2010-04-25 21:21
|
|
BRE 4 zł jest dziś wartość nominalna akcji i 4 zł będzie po nowej emisj
|
~Stefan
|
4
|
2010-04-25 21:02
|
|
bre , analiza codzienna ;)
|
~jur
|
5
|
2010-04-25 21:00
|