|
BRE - zmiana trendu
|
~aaaaaaaaaaaaaaaa
|
4
|
2010-04-24 21:41
|
|
BRE - dopiero odrobione niecałe 50% - szczyt 612zł
|
~mis44
|
10
|
2010-04-23 07:39
|
|
Gdzie moge zobaczyć zlecene w BRE
|
~artur
|
2
|
2010-04-22 15:35
|
|
BRE w poniedziałek otwarcie może być słabe ale potem :-)
|
~makler
|
7
|
2010-04-22 13:51
|
|
co się stało?
|
~szczepcio
|
3
|
2010-04-21 20:55
|
|
Konferencja Lubelskie Dni Inwestycji 24-25 kwiecień
|
~Inwestor
|
2
|
2010-04-21 16:13
|
|
Mam pytanie dotyczące zapisów na akcje PZU
|
~Zenek
|
2
|
2010-04-20 13:34
|
|
jak przełamie 270 to lecim na 220
|
~jur
|
2
|
2010-04-19 17:56
|
|
BRE - stosunkowo niskie obroty - wykres piątkowy poziomy - DJ w górę
|
~mis44
|
3
|
2010-04-18 12:20
|
|
rośniemy z przystaniem na 290
|
~xxx
|
11
|
2010-04-17 11:40
|
|
Nie można zalogować się do Mbanku!!!
|
~inwestor od 88r
|
2
|
2010-04-13 12:58
|
|
BRE - a pakiety fruwają
|
~mis44
|
1
|
2010-04-12 14:31
|
|
Od rana nie działają ciągłe w mbanku
|
~ostry jak przecinak
|
10
|
2010-04-12 12:38
|
|
Podwaliny pod dalsze wzrosty.
|
~elektron
|
10
|
2010-04-10 21:37
|
|
BRE - czymś pachnie - przejęciem?
|
~mis44
|
2
|
2010-04-09 17:30
|
|
BRE - jutro na plus czy na minus - kupiłem po 266,00 i dlatego pytam
|
~bre
|
5
|
2010-04-09 16:36
|
|
BRE - z worka do worka
|
~mis 44
|
1
|
2010-04-09 10:27
|
|
DOKUPIŁEM - DLACZEGO?
|
~mario poz
|
1
|
2010-04-09 10:00
|
|
PETROLINVEST- RYNEK MA RACJE (czytać ważne!
|
~szejk
|
2
|
2010-04-08 20:52
|
|
PETROLINVEST- RYNEK MA RACJE (czytać ważne!
|
~szejk
|
1
|
2010-04-08 20:50
|
|
najporządniejszy papier pod względem AF i AT.
|
bizon25111981
|
21
|
2010-04-07 16:03
|
|
wchodzic w gielde teraz czy czekac??
|
~vitor
|
1
|
2010-04-06 23:23
|
|
czy to dobry moment na kupno BRE po 275,00
|
~bre
|
2
|
2010-04-06 15:41
|
|
REKOMENDACJE !!!!!!CZY PRAWDZIWE ????
|
~ciekawy
|
2
|
2010-04-05 22:11
|
|
BRE - czy akcje pójda w górę, aby uzasadnić wyższą cenę nowej emisji?
|
~mis44
|
1
|
2010-04-01 09:50
|
|
BRE - rekomendacja Reifeissen do 300zł
|
~mis44
|
5
|
2010-04-01 09:21
|
|
BRE - czy leszcze zarobią na prawach poboru?
|
~mis44
|
2
|
2010-04-01 08:53
|
|
BRE - kurs spółki sprzed kryzysu to 600zł
|
~mis44
|
3
|
2010-03-31 10:08
|
|
uciekać z BRE emisja po 4zł dla wybranych !!!!!!!!!!!!
|
~zarobiony
|
5
|
2010-03-31 06:56
|
|
BRE
|
~xxx
|
1
|
2010-03-30 16:25
|