|
5zl !!!! nie wierze
|
~kasanowa
|
1
|
2017-04-04 09:22
|
|
Jedyne czego będziecie żałować to to ze nie macie więcej AKCJI M-TRANSA
|
~wolf
|
3
|
2017-04-04 09:22
|
|
zarobie kupe kasy
|
~brzuchaty
|
1
|
2017-04-04 09:20
|
|
pieknie !!
|
~analityk
|
1
|
2017-04-04 09:19
|
|
Kto mial racje??
|
~kasanowa
|
2
|
2017-04-04 09:17
|
|
PROSZE WAS !!!!
|
~kasanowa
|
2
|
2017-04-04 09:16
|
|
Mtrans ponownie krolem wzrostow !!!
|
~mlodyOgier
|
1
|
2017-04-04 09:12
|
|
DRUGIE WIDLY
|
~zamyslony
|
1
|
2017-04-04 09:10
|
|
Wzrosty !!!!
|
~kasanowa
|
1
|
2017-04-04 09:05
|
|
Bedzie sie dzialo dzisiaj
|
~kasanowa
|
2
|
2017-04-04 09:05
|
|
Kurs akcji M-Trans wzrósł w debiucie na NewConnect o 100 proc.
|
~zenek
|
2
|
2017-04-04 08:57
|
|
M-Trans najwyższe obroty na NC !! 1,3 mln !!
|
grajek_krakow
|
2
|
2017-04-04 08:56
|
|
M-trans Karnet na S pusty.
|
~xcb
|
3
|
2017-04-04 08:51
|
|
Trzymac
|
~WujekDobraRada
|
3
|
2017-04-04 08:40
|
|
M-trans Dziś lider wzrostu ??
|
~xcb
|
2
|
2017-04-04 08:34
|
|
Czy jest tutaj potencjał na 5 PLN ?
|
wierzyciel_77
|
4
|
2017-04-04 08:26
|
|
M-trans Myslicie ze tu bedzie jak na termo2 ?????
|
~bratboruty
|
3
|
2017-04-04 08:24
|
|
M-TRANS HIT 2017
|
~skalpel
|
4
|
2017-04-04 08:20
|
|
M- Trans HIT Kwietnia !!
|
~bratboruty
|
2
|
2017-04-04 08:18
|
|
usługi transportowe i wycena 10mln???
|
~10groszy
|
2
|
2017-04-04 08:16
|
|
Idzie dobre
|
~kasanowa
|
1
|
2017-04-04 08:15
|
|
Przy takim chamskim naganianiu od razu dam sobie spokoj :/
|
~InwestorNC
|
3
|
2017-04-04 07:47
|
|
Niżej niż 5 PLN nie oddam M-Transa !!!
|
grajek_krakow
|
8
|
2017-04-03 22:21
|
|
Zatankowany pod korek...
|
grajek_krakow
|
3
|
2017-04-03 21:35
|
|
Zyska z działalności operacyjnej 966 tys Zysk netto 666 tys.
|
wierzyciel_77
|
3
|
2017-04-03 21:19
|
|
Nawet Money Makers TFI ! nie grało tak na debiucie jak M-Trans
|
wierzyciel_77
|
2
|
2017-04-03 21:00
|
|
Mało akcji w obrocie, tutaj mogą zrobić każda cene !
|
grajek_krakow
|
3
|
2017-04-03 20:56
|
|
Wzrost jak to debiut :) może warto obczaić ALS? może być HT 2017 roku!!!
|
~Kuba
|
1
|
2017-04-03 20:36
|
|
W ocenie Prezesa rok 2017 będzie rekordowy pod względem finansowym
|
grajek_krakow
|
2
|
2017-04-03 20:21
|
|
goście z emisji już się wysypali, zmiana akcjonariatu
|
~pepik
|
2
|
2017-04-03 20:19
|