Forum giełdowe spółki M-TRANS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wracać do bazy, trzeba tankować, co to za jaja z tym odjazdem ? ~tirowiec 1 2017-04-03 15:57
Wolumen 1,7 mln !!! ~zenek 1 2017-04-03 15:53
3 sesje bedzie walenia akcjami i-_-i 3 2017-04-03 15:36
Wolumen 1,6 mln !!!! Seria D,C,B zmieniła właściciela !! CO JEST GRANE ? ~zenek 2 2017-04-03 15:29
ja tutaj zarobie dolary !! ~kasanowa 1 2017-04-03 15:23
dzisiaj górne widły na 77 groszy ~niedźwiedź 2 2017-04-03 14:58
dzisiaj dolne widły 26 groszy ~byk 3 2017-04-03 14:42
Widać ze popyt nie odpuszcza ~zenek 1 2017-04-03 14:40
Kolejka po akcje coraz większa a widłowy nam śpi :( ~TIR 5 2017-04-03 13:40
Wartość free float (we wszystkich akcjach)* 1.342.552 zł ~maniek 2 2017-04-03 13:37
Wywiad z Łukaszem Łodejem - Prezesem Zarządu Spółki M-Trans S.A. ~head 3 2017-04-03 13:37
Wymiana akcjonariatu FF 1,3 mln a woluemn 700 tys ~TIR 3 2017-04-03 13:33
sciana - zlotowka? we wtorek zburzony bedzie mur berlinski ~jan 1 2017-04-03 13:16
Połowa FF już się wymieliła ~tenisista 1 2017-04-03 13:03
Widłowy to cap, typowy cap. Ludzie chcą pograć, urlopy pobrali a ten co? ~maniek 1 2017-04-03 13:01
Przy obecnych poziomach spółka nadal niedowartościowana... ~tenisista 1 2017-04-03 12:44
Ruch jak na bramkach w Calais ~tirowiec 1 2017-04-03 11:48
Dawno nie było takiego debiutu, brawo ~maniek 1 2017-04-03 11:41
oj bedzie płacz ci co teraz kupia i-_-i 2 2017-04-03 11:35
TO BĘDZIE DEBIUT ROKU !!! ~TIR 1 2017-04-03 11:33
dlugo? ~konserwator 1 2017-04-03 11:17
Czy to się dzisiaj otworzy ??? ~maniek 2 2017-04-03 10:59
Jak myślicie do ilu może dziś podskoczyć kurs ? ~tenisista 1 2017-04-03 10:53
Kiedyś byłem w tym biznesie, cała Europa zjechana ~tirowiec 1 2017-04-03 10:19
[x]
MTRANS 0,00% 0,05 2019-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.