|
Wracać do bazy, trzeba tankować, co to za jaja z tym odjazdem ?
|
~tirowiec
|
1
|
2017-04-03 15:57
|
|
Wolumen 1,7 mln !!!
|
~zenek
|
1
|
2017-04-03 15:53
|
|
3 sesje bedzie walenia akcjami
|
i-_-i
|
3
|
2017-04-03 15:36
|
|
Wolumen 1,6 mln !!!! Seria D,C,B zmieniła właściciela !! CO JEST GRANE ?
|
~zenek
|
2
|
2017-04-03 15:29
|
|
ja tutaj zarobie dolary !!
|
~kasanowa
|
1
|
2017-04-03 15:23
|
|
dzisiaj górne widły na 77 groszy
|
~niedźwiedź
|
2
|
2017-04-03 14:58
|
|
dzisiaj dolne widły 26 groszy
|
~byk
|
3
|
2017-04-03 14:42
|
|
Widać ze popyt nie odpuszcza
|
~zenek
|
1
|
2017-04-03 14:40
|
|
Kolejka po akcje coraz większa a widłowy nam śpi :(
|
~TIR
|
5
|
2017-04-03 13:40
|
|
Wartość free float (we wszystkich akcjach)* 1.342.552 zł
|
~maniek
|
2
|
2017-04-03 13:37
|
|
Wywiad z Łukaszem Łodejem - Prezesem Zarządu Spółki M-Trans S.A.
|
~head
|
3
|
2017-04-03 13:37
|
|
Wymiana akcjonariatu FF 1,3 mln a woluemn 700 tys
|
~TIR
|
3
|
2017-04-03 13:33
|
|
sciana - zlotowka? we wtorek zburzony bedzie mur berlinski
|
~jan
|
1
|
2017-04-03 13:16
|
|
Połowa FF już się wymieliła
|
~tenisista
|
1
|
2017-04-03 13:03
|
|
Widłowy to cap, typowy cap. Ludzie chcą pograć, urlopy pobrali a ten co?
|
~maniek
|
1
|
2017-04-03 13:01
|
|
Przy obecnych poziomach spółka nadal niedowartościowana...
|
~tenisista
|
1
|
2017-04-03 12:44
|
|
Ruch jak na bramkach w Calais
|
~tirowiec
|
1
|
2017-04-03 11:48
|
|
Dawno nie było takiego debiutu, brawo
|
~maniek
|
1
|
2017-04-03 11:41
|
|
oj bedzie płacz ci co teraz kupia
|
i-_-i
|
2
|
2017-04-03 11:35
|
|
TO BĘDZIE DEBIUT ROKU !!!
|
~TIR
|
1
|
2017-04-03 11:33
|
|
dlugo?
|
~konserwator
|
1
|
2017-04-03 11:17
|
|
Czy to się dzisiaj otworzy ???
|
~maniek
|
2
|
2017-04-03 10:59
|
|
Jak myślicie do ilu może dziś podskoczyć kurs ?
|
~tenisista
|
1
|
2017-04-03 10:53
|
|
Kiedyś byłem w tym biznesie, cała Europa zjechana
|
~tirowiec
|
1
|
2017-04-03 10:19
|