Nie dajcie odebrac sobie tanio akcji !!! Chcecie dokupic? ustawcie sie nizej zobaczycie, wspomnicie moje slowa ze jak nie oddacie tym leszczom swoich akcji kolo 2zl to bedzie przegranymi !! Ja osobiscie bede chcial ujrzec 5zl i tutaj je sprzedam. !00% wzrostu na debiucie to zadna cena, zabawa zaczyna sie wyzej.