Forum giełdowe spółki M-TRANS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ale natrzepaliście postów ~yes 1 2017-04-04 14:08
Kupili dwie nowe Scanie, zgodnie z zapowiedzią. Idą do przodu ~Korsarz 4 2017-04-04 13:50
Na takim LUKARDI poszli z 62 gr na 4,11 zł to na M-Trans 5 PLN !!! ~wolf 6 2017-04-04 13:48
Czy tak będzie co sesja ? +120% ? , 42 % , ..... % ? ~TIR 6 2017-04-04 13:35
Ciekawe czy dziaiaj puszą papier ~krismert 8 2017-04-04 13:10
9 min handlu i papier rośnie 40% jak nie kupisz PKC nie kupisz wcale... grajek_krakow 3 2017-04-04 13:03
Dla spółki najważniejszy jest rozwój, kasa z emisji na nowa flote INFO ! ~TIR 2 2017-04-04 13:00
Dobre info ze spolki ~transporter 1 2017-04-04 12:48
Ciekawe Info na Mtrans !!!! ~lecimy 1 2017-04-04 12:45
M-TRANS SA (2/2017) Zwiększenie floty samochodowej Emitenta-częściowa re ~kasanowa 1 2017-04-04 12:44
Obecne ceny to nadal mega promocja ! ~wolf 2 2017-04-04 10:56
sprzedja po pkc ~krismert 6 2017-04-04 10:46
Wywiad z Prezesem ~Lipton 4 2017-04-04 10:44
Widłowy bedzie miał duzo pracy z ta spółka.... ~wolf 3 2017-04-04 10:40
Mtrans bedzie duzy syk ~szeryf 5 2017-04-04 10:35
sprzedje po pkc ~krr 3 2017-04-04 10:28
Kurs na zysk ~trolejbus 4 2017-04-04 10:27
Jak mam dokupić jak to wisi i wisi :/ ~wolf 2 2017-04-04 10:25
Widlowy pusc kurs ~zamyslony 1 2017-04-04 10:10
TKO 500% ~MYSLACY 8 2017-04-04 10:00
ZOBACZCIE KONIECZNIE TO !!!! ~kasanowa 3 2017-04-04 09:58
Z takim małym FF to wiecie ze mozna robic wszystko.... ~wolf 2 2017-04-04 09:55
Hooosssaaa trwa w najlepsze na M-Trans !!!! ~wolf 3 2017-04-04 09:44
Puszczać, czas ucieka ~trolejbus 2 2017-04-04 09:40
Grubas pokazał kierunek----->>>> 5 PLN !!! ~wolf 4 2017-04-04 09:33
To był trzeci debiut w 2017 roku, a pierwszy grający, reszta zamulona ~wczorajszy 1 2017-04-04 09:33
Co teraz chcecie kupic? ~kasanowa 1 2017-04-04 09:32
Kto nie kupił, ten na peronie a pociąg odjechał ~wczorajszy 2 2017-04-04 09:28
M-Trans ale ssanie...szok ~arek 1 2017-04-04 09:28
O ŻESZ W MORDE!!! :))))) ~ignas 2 2017-04-04 09:24
[x]
MTRANS 0,00% 0,05 2019-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.