|
Będzie skup akcji ?
|
~Pan-X
|
2
|
2024-03-19 10:08
|
|
Czy 12k się obroni ?
|
~taktylkopytam
|
2
|
2024-03-19 10:06
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
Leci na 11k , niestety
|
~szkoda
|
3
|
2024-03-19 10:00
|
|
Zaczyna się wyprzedaż, zaraz totalny zjazd !
|
~diagnoza
|
2
|
2024-03-19 10:00
|
|
Mowa o zobowiązaniach do 2026 była już opisywana w artykułach z 2022
|
~Aaaron
|
1
|
2024-03-19 09:59
|
|
Leci jak jasny gwint heheeheh
|
~nowy
|
3
|
2024-03-19 09:58
|
|
Tu raporty o Renault, Decathlon, Auchan, Subway czy Leroy Merlin
|
~autornieznany
|
5
|
2024-03-19 09:46
|
|
Sundragon pompować już czas
|
~Kosmos
|
5
|
2024-03-19 09:43
|
|
siłowe uwalenie kursu
|
~Mojo
|
2
|
2024-03-19 09:42
|
|
PB Figene, Raen i FMG to główni beneficjenci kasy z KPO dla PL
|
~Giełdowska
|
1
|
2024-03-19 09:40
|
|
Pobuja pobuja
|
~martin_enduro
|
2
|
2024-03-19 09:35
|
|
Wsiadamy na LENTEX! Action 13% up na info takie jak Lentex 0.8%
|
~ObserwatoR
|
1
|
2024-03-19 09:16
|
|
Dawać w górę albo w dół
|
~BongoB
|
1
|
2024-03-19 09:16
|
|
Zbierać pod dywidędę
|
~nn
|
1
|
2024-03-19 09:10
|
|
Leeeeecimy na pysk !!!!!!!!!!
|
~UWAGA
|
1
|
2024-03-19 09:06
|
|
Powoli wracamy na 15
|
~Szubi
|
1
|
2024-03-19 09:02
|
|
Pekao
|
~Inwestor
|
4
|
2024-03-19 09:00
|
|
Nothingburger
|
~Bogaty
|
1
|
2024-03-19 08:57
|
|
15,5 robi się niebezpiecznie
|
technik-at
|
11
|
2024-03-19 08:49
|
|
NAJLEPSZE jest to, żę kurs za jakś czas i tak wróci na 18 - 20k :)
|
~trzymamniesprzedaje
|
2
|
2024-03-19 08:46
|
|
Dzisiaj zamknięcie na 16500 zł a do końca tygodnia przebicie 20000 zł
|
~Jackowski
|
3
|
2024-03-19 08:41
|
|
Hindenburg twitter szok, ruszyli na ecnology
|
~VoidWalker
|
7
|
2024-03-19 08:34
|
|
Wysiadka na ecnology
|
~VoidWalker
|
1
|
2024-03-19 08:33
|
|
z Hindenburga nie byli w stanie przetłumaczyć sobie z polskiego ....
|
~MEGAINFO
|
5
|
2024-03-19 08:11
|
|
Zdużej chmury mały deszcz i tyle w temacie
|
~merytorycznie
|
2
|
2024-03-19 08:07
|
|
...................ONE SOLUTION.!......radzę mieć akcje
|
~INFO
|
1
|
2024-03-19 07:53
|
|
Czy jest możliwość że sam Putin?
|
~Mistrz-inwestycyjny
|
1
|
2024-03-19 07:35
|
|
Ludzie uciekajcie - DZISIAJ MASAKRA TYCH AKCJI!!!!
|
~Remigiusz
|
2
|
2024-03-19 07:05
|
|
Będzie jeszcze jedna fala spadkowa
|
~AT
|
2
|
2024-03-19 06:59
|
|
Czy LPP odpowie na tezy z X? -
|
~stockpicker
|
7
|
2024-03-19 06:50
|