W końcówce roku 2023 dużo było naganiania że wzrost konsumcji , 13,14 , 800+
Analitycy z Biznes TV i Pulsu biznesu ,że rok 2024 to rok wzrostu konsmupcji .
Pepco , LPP , Dino , będą beneficjętami wzrostów.
Jak zapewne wiecie PEPCO podłożyło się samo .
Dino uwalili ponieważ Biedra ma słabszą marże
Ale kurs LPP nie chciał się poddać , twardo 18000+
No i masz babo placek , zonk
Jezeli nie jest to brocha Inditixa właściciela ZARY to zainicjowały to goldmany i morgany
Najpierw naganiały w 2023 a teraz sru.