| Dywidenda 55,78 zł | ~js | 2 | 2025-06-05 14:52 |
| pożar konkurenta | michalzkruszyna | 1 | 2025-05-27 10:43 |
| RIP GK | ~DobryWujek | 2 | 2025-05-23 10:37 |
| Cła i zmiana kursów Eur/USD a Kęty - analiza | ~Tomek | 2 | 2025-04-27 19:35 |
| Czy cła uderzą mocno w Kęty ? | ~Tomek | 3 | 2025-04-15 10:46 |
| Kiedy 700 | ~Ja | 7 | 2025-04-08 10:50 |
| Zysk netto 560 mln | ~js | 4 | 2025-04-07 18:52 |
| Kety na nowym ATH (poprzednie 859 zł) | ~kety | 1 | 2025-03-14 16:45 |
| nowe ATH (nominalnie, z dywidendą +6,7% względem czerwca/lipca) | ~kety | 8 | 2025-03-10 09:03 |
| Czas na nowe ath | ~Smok | 3 | 2025-02-14 20:06 |
| Cena docelowa 1000 DM Trigon z 14 stycznia | ~akumulator | 8 | 2025-02-12 16:35 |
| Powrót Króla! | ~Rycerz | 4 | 2025-02-12 16:24 |
| Witam | ~Ehhhh | 5 | 2025-02-09 11:12 |
| Na miesięcznym RGR wielki jak słoń | ~Antoni | 2 | 2025-01-27 09:31 |
| +5% a tu cisza | audik2000 | 1 | 2025-01-22 15:55 |
| Czy to poziom na zakupy 670-690 | ~Szubi | 5 | 2024-12-30 16:36 |
| POZDRAWIAM MAŃKO DARIUSZA PREZESA SPÓŁKI KENTY Z OKAZJI NOWEGO ROKU 2025 | ~MAZUR | 2 | 2024-12-30 11:42 |
| Analiza fundamentalna Grupy Kęty | ~inwestoritrader0 | 1 | 2024-12-27 15:25 |
| O co tu chodzi? | ~Ja | 6 | 2024-12-21 08:54 |
| -10% na zamknięciu? | ~Oz | 2 | 2024-12-20 14:59 |
| Czy mozna tu jeszcze dostać część dywidendy jak zakupie | ~Donald | 10 | 2024-12-19 19:24 |
| 0.6 pożyczonych akcji | ~ja | 1 | 2024-12-18 10:00 |
| Kiedy ta strategia? | ~StrategicznyStrateg | 3 | 2024-12-17 15:26 |
| Ależ wyleszczaja drobnicę... | ~axaa | 8 | 2024-12-16 15:08 |
| Mamy trend spadkowy | ~Jadzia | 2 | 2024-12-16 14:34 |
| Pożyczyli żeby sprzedać, kupią aby oddać. | ~ja | 1 | 2024-12-11 09:51 |
| Zwolnienia GK | ~Mn | 3 | 2024-12-05 16:42 |
| Spadnie jeszcze? | ~Świeży | 3 | 2024-12-04 10:20 |
| Produkcja przemysłowa 4,8% w górę! | ~axaa | 1 | 2024-11-25 11:31 |
| Ciekawe ile short z nami tu zostanie do kiedy | ~Szubi | 5 | 2024-11-07 21:11 |