Trzeba było zrobić uczciwe emisje a nie oszukiwać inwestorów "dużym funduszem inwestycyjnym" ze niby to on finansuje spółke. Teraz musisz pogadać z Rysiem K który obejmuje a potem sprzedaje osobom trzecim. A może ty obejmiesz emisje Rysia a Rysio Twoje? Będziecie sie nawzajem kopać.