Cześć.
Zapraszam Cię na forum Pronox'a. Tam króliki też wyciągają kasę od ludzi, a po ostatnich spadkach aż zaroiło się na PRO od nowych dawców kapitału dla CZP, wietrzących możliwość korekty...
Napisz im, proszę, czego można się spodziewać po tych "fachowcach" od zarządzania i jak było z GEM-em na CZP. Tam teraz ćwiczą ten sam temat tylko już bez GEM-u.
Pozdrawiam serdecznie,
Chłop z mazur