Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
MAM NADZIEJE ŻE PASY ZAPIETE I JESTESCIE GOTOWI NA JUTRO LECZ........ ~IRENEUSZ 1 2011-08-21 22:15
GRUBY ZMIENIL TERMIN RAPORTU BO PEWNIE SA DOBRE WYNIKI I BEDZIE.... ~IRENEUSZ 3 2011-08-21 18:24
GRAT SPRZEDAL RESZTOWKE BO JEST ROBIN HUDEM ROZDAJE ZLOTO ALE... ~IRENEUSZ 1 2011-08-21 11:06
KIBICUJE WAM TEŻ NA WIKENDZIE BO NADCHODZACY TYDZ BEDZIE WAZNY.... ~IRENEUSZ 2 2011-08-21 11:01
Minister Skarbu sprzedał resztówkowy pakiet akcji Centrozap ~dziziuś 1 2011-08-20 22:15
Zmiana terminu publikacji sprawozdania finansowego ~dziziuś 1 2011-08-20 22:11
Centek zarobił od 5 do 16 sierpnia ponad 43 miliony netto !!! ~słoneczko 14 2011-08-20 16:32
ZAPRASZAM DO OBSTAWIANIA KURSU CZP NA KONIEC ROKU SMIALO A92% ~IRENEUSZ 1 2011-08-20 14:44
DEJOKAT UŚREDNIŁEŚ PO 0,25 I OKAZAŁO SIĘ ŻE PRZEPŁACIŁEŚ.............. ~IRENEUSZ 3 2011-08-20 14:32
NO DOBRA ALE CO ZROBICIE JAK CZP BEDZIE GRANY PO 1 ZL SPRZEDACIE CZY.... ~IRENEUSZ 2 2011-08-20 13:55
W SUMIE ZA 0,1 TEŻ BYM USREDNIL PROWIDENT PEWNIE BY MI POZYCZYL ~IRENEUSZ 1 2011-08-20 13:54
IRENAUSZ kocham cie jestes moim mistrzem i idolem pisz dalej ~fan IRENEUSZA 5 2011-08-20 11:55
info ~abc 1 2011-08-19 19:53
GDYBY NIE GEM TO NIKT BY WAM SZTUCZNIE TEGO NIE ZATRZYMAŁ ,A POZNIEJ ... ~IRENEUSZ 6 2011-08-19 17:10
IRENEUSZu ratowniku mistrzu pomoz mi blagam na kolanach!!! plis ~obkupiony w centa... 3 2011-08-19 15:50
To znów lecimy na 40 gr? ~słoneczko 3 2011-08-19 13:28
PIĘTNAŚCIE GROSZY TO 50% DROŻEJ OD CENY ZA JAKĄ NABYWAŁ GRUBY PRZED .... ~IRENEUSZ 1 2011-08-18 19:45
ZAKŁADAM WAM WĄTEK WZAJEMNEGO WSPIERANIA I UŚREDNIANIA SMIAŁO PISAĆ ~IRENEUSZ 1 2011-08-18 10:42
CENOTWÓRCZE INFORMACJIE TYPU KOMI I INWESTOR Z CANADY POWINY WPŁYWAĆ NA ~IRENEUSZ 1 2011-08-18 09:21
A centrozap niedługo znów 40 gr a tu kupują po ,024 ~słoneczko 1 2011-08-18 09:20
CZY KTOŚ UŚREDNIA W GÓRE Z GEM-EM CZY DALEJ SAMI SOBIE HANDLUJĄ ???? ~IRENEUSZ 15 2011-08-18 00:12
JAK BEDZIECIE TYLE GADAĆ NA FORUM ZAMIAST UŚREDNIAĆ W GÓRE TO WAM POCIĄG ~IRENEUSZ 3 2011-08-17 22:57
b/k ~wladek1988 2 2011-08-17 12:56
NO TO NIEZLE GEM UMOCZYŁ JAK OBEJMOWAŁ DOFINANSOWANIE PO ZETA ZA TO WY . ~IRENEUSZ 2 2011-08-17 12:05
tą spółke sie kupuje a nie... ~annnn 1 2011-08-17 11:35
NO PANOWIE UPS PANIE POKAŻCIE SIŁE I ZDEJMIJCIE 0,25-6 A BEDZIECIE BLIZE ~IRENEUSZ 8 2011-08-17 11:03
cENTROZAP ~2323 1 2011-08-16 16:28
Jaka błoga cisza dzisiaj ~Gruboubrany 8 2011-08-16 05:50
CENTROZAP-coś bardzo tani ten skarb!!! ~olbrzymi grubas 4 2011-08-12 23:01
ALE SIĘ KTOŚ MECZY CHYBA GEM BY ZWRÓCIC UWAGĘ CZP TYLKO CZY SĄ TACY ???? ~IRENEUSZ 8 2011-08-12 19:03
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.