Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
TU NIE BĘDZIE ŻADNYCH WZROSTÓW PRZEZ ROK ~Kratka 7 2020-10-27 13:10
0,81 ?buahahahahhaa to gdzie te miliardy wycen buahahhaha ~hehehe 4 2020-10-27 13:06
popychacze wystąp ~darek 2 2020-10-27 13:03
TA SPÓŁKA TO WYJĄTKOWO CHAMSKO PRZEKRĘT I NAWET SIĘ NIE KRYJĄ Z ~laki 8 2020-10-27 12:48
Invention Bio ~Alibaba 3 2020-10-27 12:08
Przejęcie InventionBio andronom 5 2020-10-27 11:56
inwestycje ~Kod3x 4 2020-10-27 11:50
Trzeba być pala do kwadratu ~Korba 3 2020-10-27 11:45
inwestycje ~Kod3x 3 2020-10-27 11:36
to jest niemolziwe ~dramat 2 2020-10-27 11:36
Ostatni gasi światło ~XyZ 2 2020-10-27 11:34
znowu dystrubucja, popychacz wrócił, czyli spadamy niżej ~ddd4 2 2020-10-27 11:34
Automat trzyma kurs na 0,80 ~gggg 9 2020-10-27 11:31
i już wjechały duże paczki na kupno i ściągają straszaki na sprzedaż ~Maxiking 1 2020-10-27 11:30
Dzisiaj będzie na plusie ~tomek 1 2020-10-27 11:27
Jak w Biedronce ~Xxx 1 2020-10-27 11:27
Ktos skupuje akcje ~espaniol76 1 2020-10-27 11:26
Manipulacja kursem juz skończona ~rf 7 2020-10-27 11:24
Akcje joyfix ~Ziel 1 2020-10-27 11:10
Boruta - uwaga!!!!!!! Ważne!!!! ~Madian 10 2020-10-27 11:10
na 0,81 stoi baton na 1 milion akcji ~kris 8 2020-10-27 11:05
4MS EXC ~Krzysiek 1 2020-10-27 11:04
Czy Boruta oglosi upadlosc? ~Bas 6 2020-10-27 10:49
O której dziś uruchomi się sypacz i zwali kurs o kolejne kilkanaście % ~armaniak 2 2020-10-27 10:44
dajcie dokupić w okolicach 0,80 zł ~darek 1 2020-10-27 10:40
Do Nas i tym podobnych ~meb 4 2020-10-27 10:39
Proszę o merytorycna odpowiedzi ~DEL 7 2020-10-27 10:37
Zapora łapanie naiwnych i zjazd ~Mis 1 2020-10-27 10:35
Partner bliskowschodni i debiut w Londynie ? ~Edwin 1 2020-10-27 10:31
Zachowujecie się jak p. zdeczki ~Korba 6 2020-10-27 10:19
[x]
HUBTECH -0,89% 0,22 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.