Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co się dzieję mariusz223344 31 2020-10-27 10:11
Czy Boruta wejdzie do sWigu? ~meb 3 2020-10-27 10:05
teraz to macie lipe ide o zakład ze spadnie do 50 gr i nizej ~lawina 1 2020-10-27 10:01
piekielnie mocny papier ! ~buffet 1 2020-10-27 10:00
chyba już mało kto wierzy w tą spółkę ~darek 1 2020-10-27 09:50
DYSTRYBUCJA KARMIENIE NIE RUSZAĆ ~Mis 1 2020-10-27 09:50
Miejsce idealne, jak wczesniej 0,58 po spadku z ponad 1,20 ~Technik 3 2020-10-27 09:49
gdzie są popychacze po lewej stronie? ~darek 1 2020-10-27 09:47
nie sprzedawać, to zobaczymy czy spółka pójdzie go góry ~darek 1 2020-10-27 09:44
ALE PADAKA CO ZA ŚMIEĆ DZISIAJ -15%? ~TER 1 2020-10-27 09:43
co z boruta ~swoj 1 2020-10-27 09:40
opis ~adam 1 2020-10-27 09:37
NIE DAC SIE ODLESZCZYC ! ~odleszczanie 2 2020-10-27 09:26
Dzisiaj odbicie ~Luk 10 2020-10-27 09:26
WIDZĘ ŻE MAFFIOZZY POUSUWAŁY PARĘ WĄTKÓW WIĘC MOŻE JEDNAK ~laki 2 2020-10-27 09:26
30 groszy w grudniu(wiem że jeszcze w to nie wierzycie ~daro74 7 2020-10-27 09:25
No i dalej leci na pysk jak jakiś bankrut. ~alex 2 2020-10-27 09:19
Gdzie jest dno ? ~AzjatyckiTygrys 2 2020-10-27 09:16
na wykresie formacja mądrego akcjonariusza który kupuje dobrą spółkę ~karol 9 2020-10-27 09:14
Sprzedane zaraz po otwarciu. dobra_decyzja 1 2020-10-27 09:12
Dalej sądzicie że magiczny gruby zaraz wejdzie? ~Aha 1 2020-10-27 09:12
Urosło 300% ile jeszcze może spaść ~Antek 3 2020-10-27 08:56
Przegląd prasy ~Ciekawski 1 2020-10-27 08:56
Program HUB Biotechnologiczny Ministerstwa Rozwoju ~Maxiking 3 2020-10-27 08:50
Boruta.Typujemy! ~LeszczAmbicjoner 15 2020-10-27 08:26
To był wspaniały dzień na zakupy ~Wiesko 18 2020-10-27 08:12
Boruta a FOTOWOLTWIKA! ~Jaś 10 2020-10-27 07:43
Hmmm ~Zamyślony 2 2020-10-27 01:49
Wsparcie ~Mar 6 2020-10-27 01:41
==dajcie spokoj jak poleci na 3 zl od razu to piczujecie dume ~Profesor 21 2020-10-27 00:55
[x]
HUBTECH -0,88% 0,23 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.