Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro wracamy do obrotów po kilkadziesiąt mln ~Wojskowy 2 2020-10-27 15:17
Sygnał kupna bliski - zakres wzrostów to 2,25 zł ... gruby_byk 24 2020-10-27 15:16
ale naganiają nie dajcie sie ubrać spółdzielnia robi dystrybucje ~ddd 5 2020-10-27 15:01
Taka technika ~Jan 1 2020-10-27 15:00
1 przystanek 2,35? ~Technik 3 2020-10-27 14:55
Papier latał spokojnie powyżej zeta to panikarze wywalają po 80 gr ~Maxiking 3 2020-10-27 14:43
Podbitka ~Tom 2 2020-10-27 14:41
Obstawiamy, co to będzie za info Umowa ze Stanami, testy? ~Maxiking 4 2020-10-27 14:38
Dawac na górne ~Jan 4 2020-10-27 14:30
hub tech czy boruta ~ja 5 2020-10-27 14:28
coś się ruszyło ~leszczor 9 2020-10-27 14:25
inwestycje ~Kod3x 1 2020-10-27 14:23
inwestycje ~Kod3x 1 2020-10-27 14:21
Jeszcze dziś górne widły. Insiderzy już wiedzą. ~armaniak 2 2020-10-27 14:12
Czy to prawda, że je nowy inwestor? ~Jan 1 2020-10-27 14:11
Spokojnie to tylko panika koronowirusowa ~Alibaba 4 2020-10-27 14:08
Już po wzrostach ~Ass 4 2020-10-27 14:04
INFO na Facebooku będzie dobrze!!! ~xster 9 2020-10-27 14:03
małe podbicie i już setki tysi akcji zebranych rano stoi na s ~kolo 2 2020-10-27 14:02
Brać batony, dziś idziemy na 1,25 przynajmniej ~Wojskowy 2 2020-10-27 14:01
Słowa Prezesa cena akcji będzie 10 zł a tu 0,10 zł pomyłka o zero ~666 2 2020-10-27 13:53
YES YES YES :) ~jazgot 2 2020-10-27 13:53
UPS A CO TO SIE STAUOOO ~Grubas 1 2020-10-27 13:51
I już 0,9x,niebawem 1 z przodu ~widłowy 1 2020-10-27 13:51
Gdzie ten od spadków przez cały rok !!! ~Wiesko 1 2020-10-27 13:50
Odjazd ~Luk 1 2020-10-27 13:49
Millennium zwiększyło zysk w III kwartale o ponad 58%.!!!! ~KIO 3 2020-10-27 13:46
Czy ktoś mi pomoze? ~Markopolo 5 2020-10-27 13:46
Hub.tech już testuje naturalne herbicydy... ~Mar 1 2020-10-27 13:42
oznaczajcie wątki tego opłaconego z wciśniętym caps lockiem ~Maxiking 6 2020-10-27 13:39
[x]
HUBTECH -0,45% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.