|
Jutro otwarcie 0.80
|
~Gihy
|
1
|
2020-11-18 20:10
|
|
Prezes wypada fatalnie w mediach
|
~Janina
|
6
|
2020-11-18 19:58
|
|
Trzepanie leszczy znów za kilka lat teraz lecimy znów na 2 grosze
|
~Czarny_kot
|
2
|
2020-11-18 19:49
|
|
Kto dziś wieczór chla...na umór ?
|
~gilotyna
|
8
|
2020-11-18 19:45
|
|
Wychodzimy z Uni Europejskiej zero dotacji Słowa premiera
|
~turek
|
2
|
2020-11-18 19:37
|
|
Ale atak troli spadkowych a jutro +10%
|
darkos8
|
2
|
2020-11-18 19:26
|
|
Podać prezesa do KNF
|
~turek
|
22
|
2020-11-18 19:21
|
|
Szacunek
|
~Mark
|
1
|
2020-11-18 19:10
|
|
Spółka co kwartał rekordowe zyski i ekspansja a bredzą trole o 2 GR HAHA
|
~Belfere
|
1
|
2020-11-18 19:10
|
|
zaraz tu będzie jak na AQUATECHU
|
~666
|
9
|
2020-11-18 19:08
|
|
Jak powiedzieć dzieciom że w tym roku nie bedzie mikołaja ?
|
~Ruski
|
6
|
2020-11-18 19:00
|
|
Panika
|
~Mark
|
3
|
2020-11-18 18:57
|
|
Dziś było bez mydła...
|
~Henky
|
1
|
2020-11-18 18:42
|
|
Link do czatu z Prezesem z YT. DLA AKCJONARIATU OBOWIAZKOWY
|
~Belfere
|
7
|
2020-11-18 18:36
|
|
Po raporcie leci, po czacie leci, ciekawe kto to teraz kupi
|
~Wojskowy
|
11
|
2020-11-18 18:35
|
|
Wcześniej ESPI o współpracach, plany, umowy, a wychodzi
|
~Wojskowy
|
2
|
2020-11-18 18:33
|
|
Klepanie dołka
|
~Aln
|
3
|
2020-11-18 18:23
|
|
Jutro odreagowanie spadku
|
~strateg
|
13
|
2020-11-18 18:15
|
|
Znowu wydymają leszczy, jak w 2015
|
~Buuuu
|
12
|
2020-11-18 18:07
|
|
Artykuł z 2015 o borucie z PB
|
~Prawy
|
1
|
2020-11-18 18:01
|
|
W 2015 r wałek tu zrobił Altus
|
~Skok
|
3
|
2020-11-18 17:57
|
|
Nowe ESPI
|
~666
|
3
|
2020-11-18 17:56
|
|
Wydymani z 2015r. wystąp
|
~Buuu
|
9
|
2020-11-18 17:49
|
|
Jutro czwartek a wy nie macie akcji...?
|
~Polskawyborowa
|
1
|
2020-11-18 17:47
|
|
Jutro czat a wy nie macie akcji
|
~Ja
|
27
|
2020-11-18 17:44
|
|
z doświadzcenia
|
~ja
|
1
|
2020-11-18 17:33
|
|
Boruta pokazała dzisiaj swoją klase
|
~mb
|
3
|
2020-11-18 17:32
|
|
Ta spółka to manipulacja do KNFu
|
~Fryc
|
1
|
2020-11-18 17:28
|
|
Ma ktos link do czatu ?
|
~Prawy
|
1
|
2020-11-18 17:27
|
|
Sprzedawajcie - coś jeszcze trzeba dokupić ...
|
~Wiesko
|
7
|
2020-11-18 17:21
|