Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro otwarcie 0.80 ~Gihy 1 2020-11-18 20:10
Prezes wypada fatalnie w mediach ~Janina 6 2020-11-18 19:58
Trzepanie leszczy znów za kilka lat teraz lecimy znów na 2 grosze ~Czarny_kot 2 2020-11-18 19:49
Kto dziś wieczór chla...na umór ? ~gilotyna 8 2020-11-18 19:45
Wychodzimy z Uni Europejskiej zero dotacji Słowa premiera ~turek 2 2020-11-18 19:37
Ale atak troli spadkowych a jutro +10% darkos8 2 2020-11-18 19:26
Podać prezesa do KNF ~turek 22 2020-11-18 19:21
Szacunek ~Mark 1 2020-11-18 19:10
Spółka co kwartał rekordowe zyski i ekspansja a bredzą trole o 2 GR HAHA ~Belfere 1 2020-11-18 19:10
zaraz tu będzie jak na AQUATECHU ~666 9 2020-11-18 19:08
Jak powiedzieć dzieciom że w tym roku nie bedzie mikołaja ? ~Ruski 6 2020-11-18 19:00
Panika ~Mark 3 2020-11-18 18:57
Dziś było bez mydła... ~Henky 1 2020-11-18 18:42
Link do czatu z Prezesem z YT. DLA AKCJONARIATU OBOWIAZKOWY ~Belfere 7 2020-11-18 18:36
Po raporcie leci, po czacie leci, ciekawe kto to teraz kupi ~Wojskowy 11 2020-11-18 18:35
Wcześniej ESPI o współpracach, plany, umowy, a wychodzi ~Wojskowy 2 2020-11-18 18:33
Klepanie dołka ~Aln 3 2020-11-18 18:23
Jutro odreagowanie spadku ~strateg 13 2020-11-18 18:15
Znowu wydymają leszczy, jak w 2015 ~Buuuu 12 2020-11-18 18:07
Artykuł z 2015 o borucie z PB ~Prawy 1 2020-11-18 18:01
W 2015 r wałek tu zrobił Altus ~Skok 3 2020-11-18 17:57
Nowe ESPI ~666 3 2020-11-18 17:56
Wydymani z 2015r. wystąp ~Buuu 9 2020-11-18 17:49
Jutro czwartek a wy nie macie akcji...? ~Polskawyborowa 1 2020-11-18 17:47
Jutro czat a wy nie macie akcji ~Ja 27 2020-11-18 17:44
z doświadzcenia ~ja 1 2020-11-18 17:33
Boruta pokazała dzisiaj swoją klase ~mb 3 2020-11-18 17:32
Ta spółka to manipulacja do KNFu ~Fryc 1 2020-11-18 17:28
Ma ktos link do czatu ? ~Prawy 1 2020-11-18 17:27
Sprzedawajcie - coś jeszcze trzeba dokupić ... ~Wiesko 7 2020-11-18 17:21
[x]
HUBTECH -0,88% 0,23 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.