Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Współpraca z Perdue - sprzedaż licencji ~ABC 7 2020-11-19 07:50
Ojciec Mateusz Premiera z dzisiaj Randap i rak ~Niki 3 2020-11-19 07:37
Zapraszam Was do nowej i największej grupy discord, cel: 1000+ ~inw 10 2020-11-19 07:30
Boruta - bez paniki! ~Madian 10 2020-11-19 07:11
Nazwa Boruty nawiązuje nauk tajemnych i legend+ zwiazek z PCC Rokita INF ~BAJARZGIELDOWYTU 6 2020-11-19 06:49
Zarząd i Prezes to kpina ~Fryc 2 2020-11-19 06:07
Leszcze bo to miało być inaczej czat był na podbicie żeby akcje sprzedać ~Bl 7 2020-11-19 06:03
Boruta wartość dziś = 2 zł . . . Cena dziś = 0.70 gr WNIOSKI ? ~ATtoMIT 7 2020-11-18 23:45
Wywaliłem, teraz poproszę poniżej 0,50 ~GG 17 2020-11-18 23:36
Macie jeszcze akcje boruty? Ale frajerzy ~Bl 16 2020-11-18 22:55
Czat z delikatnym wskazaniem na "+" , ale Prezes słabo przygotowany ~FAN 2 2020-11-18 22:46
Czy da radę się podźwignąć? ~Naiwniak 9 2020-11-18 22:46
Czyli Pawlikowski kłamał będzie emisja ~Wykolejeniec 12 2020-11-18 22:32
Grafika, która obrazuje w jakim miejscu kursu jesteśmy. Link ~Ksiegowy1974 10 2020-11-18 21:55
Weto Budrzetu Uni zero nowej kasy ~110 8 2020-11-18 21:54
Poki jesteście wiem ze warto ~Luk 5 2020-11-18 21:50
Objęcie hossy ~GPW_MASTER 5 2020-11-18 21:43
Na Mikołaja marzy mi się 1.46 ~Marzyciel 2 2020-11-18 21:37
PISAŁŁEM NIE DAĆ SIĘ UBRAĆ SZULERNI TO PYSZCZYLIŚCIE TERAZ WAS ~laki 9 2020-11-18 21:35
BAJECZKI OPOWIADA PREZES A ZNAJOMI SYPIA MAKULATURA bo maja ~sss 2 2020-11-18 21:27
Tyle makulatury leszcza wywalili a nowa za grosze 150 mln sobie drukneli ~Fff 3 2020-11-18 21:24
Prezes tak isam walkarz jak i TAtus i znajomi jego hahah ~afaf 1 2020-11-18 21:22
jutro +30% - troliki znowu "dobra" robota!!!!!! ~Patryk 3 2020-11-18 21:19
Ciekawie do ilu spadniemy ~turek 3 2020-11-18 21:07
Och Boruto,moja droga ~LeszczAmbicjoner 2 2020-11-18 21:00
Ile dałbym... ~jeden8L 3 2020-11-18 20:57
Co z przejęciem InventionBio? ~xyz 3 2020-11-18 20:43
Przydałoby się jakieś dobre ESPI ~666 1 2020-11-18 20:41
Jadzia z osiedlowego warzywniaka mówiła żeby sprzedać akcje ~Pokurwieniec 4 2020-11-18 20:20
Boruta - osobiście widzę min. 2 zł w styczniu/lutym... ~Madian 7 2020-11-18 20:20
[x]
HUBTECH 0,00% 0,23 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.