|
Współpraca z Perdue - sprzedaż licencji
|
~ABC
|
7
|
2020-11-19 07:50
|
|
Ojciec Mateusz Premiera z dzisiaj Randap i rak
|
~Niki
|
3
|
2020-11-19 07:37
|
|
Zapraszam Was do nowej i największej grupy discord, cel: 1000+
|
~inw
|
10
|
2020-11-19 07:30
|
|
Boruta - bez paniki!
|
~Madian
|
10
|
2020-11-19 07:11
|
|
Nazwa Boruty nawiązuje nauk tajemnych i legend+ zwiazek z PCC Rokita INF
|
~BAJARZGIELDOWYTU
|
6
|
2020-11-19 06:49
|
|
Zarząd i Prezes to kpina
|
~Fryc
|
2
|
2020-11-19 06:07
|
|
Leszcze bo to miało być inaczej czat był na podbicie żeby akcje sprzedać
|
~Bl
|
7
|
2020-11-19 06:03
|
|
Boruta wartość dziś = 2 zł . . . Cena dziś = 0.70 gr WNIOSKI ?
|
~ATtoMIT
|
7
|
2020-11-18 23:45
|
|
Wywaliłem, teraz poproszę poniżej 0,50
|
~GG
|
17
|
2020-11-18 23:36
|
|
Macie jeszcze akcje boruty? Ale frajerzy
|
~Bl
|
16
|
2020-11-18 22:55
|
|
Czat z delikatnym wskazaniem na "+" , ale Prezes słabo przygotowany
|
~FAN
|
2
|
2020-11-18 22:46
|
|
Czy da radę się podźwignąć?
|
~Naiwniak
|
9
|
2020-11-18 22:46
|
|
Czyli Pawlikowski kłamał będzie emisja
|
~Wykolejeniec
|
12
|
2020-11-18 22:32
|
|
Grafika, która obrazuje w jakim miejscu kursu jesteśmy. Link
|
~Ksiegowy1974
|
10
|
2020-11-18 21:55
|
|
Weto Budrzetu Uni zero nowej kasy
|
~110
|
8
|
2020-11-18 21:54
|
|
Poki jesteście wiem ze warto
|
~Luk
|
5
|
2020-11-18 21:50
|
|
Objęcie hossy
|
~GPW_MASTER
|
5
|
2020-11-18 21:43
|
|
Na Mikołaja marzy mi się 1.46
|
~Marzyciel
|
2
|
2020-11-18 21:37
|
|
PISAŁŁEM NIE DAĆ SIĘ UBRAĆ SZULERNI TO PYSZCZYLIŚCIE TERAZ WAS
|
~laki
|
9
|
2020-11-18 21:35
|
|
BAJECZKI OPOWIADA PREZES A ZNAJOMI SYPIA MAKULATURA bo maja
|
~sss
|
2
|
2020-11-18 21:27
|
|
Tyle makulatury leszcza wywalili a nowa za grosze 150 mln sobie drukneli
|
~Fff
|
3
|
2020-11-18 21:24
|
|
Prezes tak isam walkarz jak i TAtus i znajomi jego hahah
|
~afaf
|
1
|
2020-11-18 21:22
|
|
jutro +30% - troliki znowu "dobra" robota!!!!!!
|
~Patryk
|
3
|
2020-11-18 21:19
|
|
Ciekawie do ilu spadniemy
|
~turek
|
3
|
2020-11-18 21:07
|
|
Och Boruto,moja droga
|
~LeszczAmbicjoner
|
2
|
2020-11-18 21:00
|
|
Ile dałbym...
|
~jeden8L
|
3
|
2020-11-18 20:57
|
|
Co z przejęciem InventionBio?
|
~xyz
|
3
|
2020-11-18 20:43
|
|
Przydałoby się jakieś dobre ESPI
|
~666
|
1
|
2020-11-18 20:41
|
|
Jadzia z osiedlowego warzywniaka mówiła żeby sprzedać akcje
|
~Pokurwieniec
|
4
|
2020-11-18 20:20
|
|
Boruta - osobiście widzę min. 2 zł w styczniu/lutym...
|
~Madian
|
7
|
2020-11-18 20:20
|