|
Ma ktos link do czatu ?
|
~Prawy
|
1
|
2020-11-18 17:27
|
|
Sprzedawajcie - coś jeszcze trzeba dokupić ...
|
~Wiesko
|
7
|
2020-11-18 17:21
|
|
i co oszust powiedział na Chacie
|
~Bartektyk
|
1
|
2020-11-18 17:19
|
|
Link do czatu z Prezesem z YT. DLA AKCJONARIATU poniżej wklejam
|
~Belfere
|
1
|
2020-11-18 17:19
|
|
Spadki
|
~Kylo
|
1
|
2020-11-18 17:11
|
|
nie wiem dlaczego ale wlasnie kupilem.
|
~joker
|
9
|
2020-11-18 17:11
|
|
Społka smieciowa
|
~Korba
|
4
|
2020-11-18 17:09
|
|
Kiedy info o zmniejszeniu zaangazowania ?
|
~Ruski
|
4
|
2020-11-18 17:08
|
|
Mam nadzieję, że te dołowanie kursu to nie emisja...
|
~Wykolejeniec
|
2
|
2020-11-18 17:07
|
|
Gratulacje odwagi dla kupujących
|
~Ruski
|
1
|
2020-11-18 17:04
|
|
Spółka dla leszczy
|
~Quite
|
1
|
2020-11-18 17:00
|
|
Boruta -13% o co chodzi?
|
~Michał
|
4
|
2020-11-18 16:58
|
|
-13%!
|
~King_of_melo
|
6
|
2020-11-18 16:56
|
|
Dla tych co pytają czemu spada 15% dzisiaj
|
~dd4
|
1
|
2020-11-18 16:56
|
|
Ale dajecie czadu
|
~Robert
|
1
|
2020-11-18 16:56
|
|
Ktoś pytał.....?
|
~Benus
|
4
|
2020-11-18 16:55
|
|
dla mądrych
|
~molo
|
2
|
2020-11-18 16:52
|
|
Teraz Grodno!!!! Mega wyniki a 4Q historycznie najlepszy
|
~Ben
|
5
|
2020-11-18 16:49
|
|
Grodno!!!! Odpala!!!
|
~Analityk
|
1
|
2020-11-18 16:48
|
|
Ale szulernia dno i wodorosty
|
~Henky
|
1
|
2020-11-18 16:44
|
|
Juz po czacie a Wy dalej macie akcje ?
|
~Ruski
|
1
|
2020-11-18 16:41
|
|
To może się dowiemy po sesji kto zasypywał
|
~Maxiking
|
2
|
2020-11-18 16:41
|
|
uff wyszedłem z ładnym zyskiem
|
~kolo
|
22
|
2020-11-18 16:40
|
|
czy kurs zmierze w strone ceny emisyjnej czy nominalnej 10 grosz ?
|
~Ruski
|
1
|
2020-11-18 16:40
|
|
Mam nadzieję, że nurek...
|
~dude
|
1
|
2020-11-18 16:38
|
|
dno i wodorosty
|
~wojtek
|
3
|
2020-11-18 16:35
|
|
nie bać się zaraz podbijemy
|
~darek
|
5
|
2020-11-18 16:28
|
|
Mówiłem kupić GOVENE i zarabiać
|
~Kikol
|
1
|
2020-11-18 16:27
|
|
w arkuszu sprzedazy prawie 10 mln akcji wczoraj było 7 ?
|
~Ruski
|
3
|
2020-11-18 16:26
|
|
Dlaczego mam wrażenie, że wywala fundusz
|
~KubaM
|
5
|
2020-11-18 16:25
|