Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Brałem po 66 i 67 gr, jeszcze jest zielono, ale nie podoba mi się to ~Maxiking 11 2020-11-19 12:55
Prezes mowił o ESPI w najbliższych dniach zatem czekamy na to i UP ~Belfere 9 2020-11-19 12:41
Ucziści wśród naganiaczy Boruty pgora 7 2020-11-19 12:21
15 minut, kto nie ma papieru jest sam sobie winien ~Maxiking 6 2020-11-19 11:52
coś chce ruszyć, spodek? hmm? ~tomi 1 2020-11-19 11:46
BĘDZIE DOBRZE ??? JUŻ JEST.FUNEK MA WASZĄ KASĘ WY BEZWRTOŚCIOWE ~laki 15 2020-11-19 11:38
Czytliscie co było na Xtb? ~Minus 2 2020-11-19 11:36
Nowy środek chwastobójczy Boruta ~Boruta 4 2020-11-19 11:15
Grupa dla akcjonariuszy ~link 1 2020-11-19 11:15
Chat Boruty vs Chat 4Mass = tak się ubiera ulice ~Inwestor 7 2020-11-19 11:15
Stoi baton na 200 tys, kurs się zbliża to baton znika ~Wojskowy 4 2020-11-19 10:48
Największa szmata na New Connect bez wątpienia ~Iloczyn 4 2020-11-19 10:45
Kółkowicze się cieszą ~Ziom 6 2020-11-19 10:18
Jak ktoś widzi tu hossę przy emisji 150 mln to gratuluje glupoty ~Bl 23 2020-11-19 10:10
Miejcie zapas mydła OnlyBio przed kolejnym dymankiem leszcza ~Kolo 4 2020-11-19 09:52
Pytania do Lakiera - proszę o merytoryczną odpowiedź ~RM 2 2020-11-19 09:45
Aktywność troli ~Tomo 4 2020-11-19 09:40
dzisiaj naganiacze na spadki się czepili jakiejś emisji i srają tym ~dd4 4 2020-11-19 09:31
Tu pod co ma rosnac chyba pod nic !!! ~Profesor 7 2020-11-19 09:23
Infestorzy jak tam ~ja 2 2020-11-19 09:18
Dzisiaj laki występuje jako jacek ciekawe ~Tropiciellakiego 4 2020-11-19 09:14
Ja piernicze, wszystko zasypują na 71 ~Maxiking 1 2020-11-19 09:12
Turaj to chyba zakopac trzeba papier !!!! ~Profesor 1 2020-11-19 09:10
Teraz Grodno!!!! Mega wyniki a 4Q historycznie najlepszy ~Analityk 1 2020-11-19 09:07
Sprzedawajcie - czas dokupić ... ~Wiesko 4 2020-11-19 09:06
Znów zabawa tko ~Tomo 2 2020-11-19 08:52
Hub.tech ~Mark 2 2020-11-19 08:44
Cała prawda o wczorajszej sesji ~Ciekawy 8 2020-11-19 08:28
Niestety dopóki ktoś ma akcje nie jest w stanie spojrzeć na trzeźwo. ~Rokita 9 2020-11-19 08:07
tu na bank siedzą ludzie od funda i piszą trzymać, będzie dobrze a fund ~jacek 6 2020-11-19 07:56
[x]
HUBTECH -0,89% 0,22 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.