|
Brałem po 66 i 67 gr, jeszcze jest zielono, ale nie podoba mi się to
|
~Maxiking
|
11
|
2020-11-19 12:55
|
|
Prezes mowił o ESPI w najbliższych dniach zatem czekamy na to i UP
|
~Belfere
|
9
|
2020-11-19 12:41
|
|
Ucziści wśród naganiaczy Boruty
|
pgora
|
7
|
2020-11-19 12:21
|
|
15 minut, kto nie ma papieru jest sam sobie winien
|
~Maxiking
|
6
|
2020-11-19 11:52
|
|
coś chce ruszyć, spodek? hmm?
|
~tomi
|
1
|
2020-11-19 11:46
|
|
BĘDZIE DOBRZE ??? JUŻ JEST.FUNEK MA WASZĄ KASĘ WY BEZWRTOŚCIOWE
|
~laki
|
15
|
2020-11-19 11:38
|
|
Czytliscie co było na Xtb?
|
~Minus
|
2
|
2020-11-19 11:36
|
|
Nowy środek chwastobójczy Boruta
|
~Boruta
|
4
|
2020-11-19 11:15
|
|
Grupa dla akcjonariuszy
|
~link
|
1
|
2020-11-19 11:15
|
|
Chat Boruty vs Chat 4Mass = tak się ubiera ulice
|
~Inwestor
|
7
|
2020-11-19 11:15
|
|
Stoi baton na 200 tys, kurs się zbliża to baton znika
|
~Wojskowy
|
4
|
2020-11-19 10:48
|
|
Największa szmata na New Connect bez wątpienia
|
~Iloczyn
|
4
|
2020-11-19 10:45
|
|
Kółkowicze się cieszą
|
~Ziom
|
6
|
2020-11-19 10:18
|
|
Jak ktoś widzi tu hossę przy emisji 150 mln to gratuluje glupoty
|
~Bl
|
23
|
2020-11-19 10:10
|
|
Miejcie zapas mydła OnlyBio przed kolejnym dymankiem leszcza
|
~Kolo
|
4
|
2020-11-19 09:52
|
|
Pytania do Lakiera - proszę o merytoryczną odpowiedź
|
~RM
|
2
|
2020-11-19 09:45
|
|
Aktywność troli
|
~Tomo
|
4
|
2020-11-19 09:40
|
|
dzisiaj naganiacze na spadki się czepili jakiejś emisji i srają tym
|
~dd4
|
4
|
2020-11-19 09:31
|
|
Tu pod co ma rosnac chyba pod nic !!!
|
~Profesor
|
7
|
2020-11-19 09:23
|
|
Infestorzy jak tam
|
~ja
|
2
|
2020-11-19 09:18
|
|
Dzisiaj laki występuje jako jacek ciekawe
|
~Tropiciellakiego
|
4
|
2020-11-19 09:14
|
|
Ja piernicze, wszystko zasypują na 71
|
~Maxiking
|
1
|
2020-11-19 09:12
|
|
Turaj to chyba zakopac trzeba papier !!!!
|
~Profesor
|
1
|
2020-11-19 09:10
|
|
Teraz Grodno!!!! Mega wyniki a 4Q historycznie najlepszy
|
~Analityk
|
1
|
2020-11-19 09:07
|
|
Sprzedawajcie - czas dokupić ...
|
~Wiesko
|
4
|
2020-11-19 09:06
|
|
Znów zabawa tko
|
~Tomo
|
2
|
2020-11-19 08:52
|
|
Hub.tech
|
~Mark
|
2
|
2020-11-19 08:44
|
|
Cała prawda o wczorajszej sesji
|
~Ciekawy
|
8
|
2020-11-19 08:28
|
|
Niestety dopóki ktoś ma akcje nie jest w stanie spojrzeć na trzeźwo.
|
~Rokita
|
9
|
2020-11-19 08:07
|
|
tu na bank siedzą ludzie od funda i piszą trzymać, będzie dobrze a fund
|
~jacek
|
6
|
2020-11-19 07:56
|