Od rana granice +10%, info z potwierdzeniem przejęcia Inventionbio około 12-14 i pierwsze widły na 30%...potem puszczenie i na koniec sesji ponowne widły....i tak żegnamy stary 2020....gratuluję cierpliwym.... leszczom, cóż można powiedzieć ....uczcie się i oby 2021 był dla was lepszy...