|
już lepiej było trzeba w Polimex wchodizć bo to co się dzieje to smiech
|
~Profesor
|
1
|
2020-12-30 16:38
|
|
zaraz minus, ta spolka to cyrk
|
~ddd4
|
12
|
2020-12-30 16:38
|
|
RATUJ SIE KTO MOŻE
|
~rr
|
6
|
2020-12-30 16:35
|
|
Raj dla kółkowiczów
|
~Nonie
|
1
|
2020-12-30 16:34
|
|
Korbatechnikat miał racje
|
~Szopen
|
1
|
2020-12-30 16:32
|
|
Co z tą spółka jest nie tak?
|
~CoDy
|
1
|
2020-12-30 16:32
|
|
dzien kolarza
|
~rez
|
1
|
2020-12-30 16:30
|
|
dla dywersyfikacji: BLIRT
|
~Pantarpan
|
8
|
2020-12-30 16:28
|
|
To już tyle pozytywnych ESPI na Borucie, kto zdążył to wyskoczył
|
~Paul
|
2
|
2020-12-30 16:23
|
|
na dużym plusie kończymy
|
~karol
|
2
|
2020-12-30 16:21
|
|
== Dużo dni do poniedziałku zostało !!! nie boicie się zostać bez akcji?
|
~Profesor
|
2
|
2020-12-30 16:19
|
|
Będzie mijanka z Mercatorem
|
~Hub
|
1
|
2020-12-30 16:11
|
|
CIUCIU Pociag na 1zl zaprasza z peronu
|
~MASZYNISTA
|
5
|
2020-12-30 16:03
|
|
Jak widać jeszcze masa miękiszonów do odleszczenia
|
~Kiler
|
2
|
2020-12-30 15:59
|
|
Gruby zabrał stoplossy
|
~Olek
|
2
|
2020-12-30 15:58
|
|
ODBICIE ZDECHŁEGO KOTA
|
~rr
|
7
|
2020-12-30 15:55
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2020-12-30 15:54
|
|
Baton 140.000 po 77gr zjedzony
|
~Adam
|
9
|
2020-12-30 15:51
|
|
głupota zostać przed sylwestrem bez akcji
|
~bio
|
2
|
2020-12-30 15:50
|
|
10.000.000zł OBROTU NA DUŻYM PLUSIE
|
~Piotr
|
13
|
2020-12-30 15:49
|
|
Zaraz ruszamy
|
~Piotr
|
2
|
2020-12-30 15:30
|
|
Wykres pokazuje ze bedzie wybicie SPOJRZCIE
|
~Profesor
|
5
|
2020-12-30 15:15
|
|
== poczekajcie do 16.50 im blizej tym wyzej
|
~Profesor
|
3
|
2020-12-30 15:08
|
|
i znowu trwa akumulacja. Każda coraz wyżej
|
~analityk
|
4
|
2020-12-30 15:04
|
|
kto dziś sprzeda 80gr w styczniu odkupi 1.X zł
|
~Jack
|
1
|
2020-12-30 14:57
|
|
kto miał sprzedać sprzedał a my jedziemy dalej na północ
|
~tolo
|
3
|
2020-12-30 14:55
|
|
Boruta i Polimexms to gwiazdy dzisiejszego dnia
|
~Profesor
|
2
|
2020-12-30 14:55
|
|
kolejny baton zjedzony
|
~Adam
|
9
|
2020-12-30 14:53
|
|
Jak będzie 0.81 to sie zacznie
|
~Profesor
|
1
|
2020-12-30 14:52
|
|
Zawijamy do góry zrobimy ładny spodek pod wybycie
|
~Techno-Men
|
5
|
2020-12-30 14:46
|