Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
już lepiej było trzeba w Polimex wchodizć bo to co się dzieje to smiech ~Profesor 1 2020-12-30 16:38
zaraz minus, ta spolka to cyrk ~ddd4 12 2020-12-30 16:38
RATUJ SIE KTO MOŻE ~rr 6 2020-12-30 16:35
Raj dla kółkowiczów ~Nonie 1 2020-12-30 16:34
Korbatechnikat miał racje ~Szopen 1 2020-12-30 16:32
Co z tą spółka jest nie tak? ~CoDy 1 2020-12-30 16:32
dzien kolarza ~rez 1 2020-12-30 16:30
dla dywersyfikacji: BLIRT ~Pantarpan 8 2020-12-30 16:28
To już tyle pozytywnych ESPI na Borucie, kto zdążył to wyskoczył ~Paul 2 2020-12-30 16:23
na dużym plusie kończymy ~karol 2 2020-12-30 16:21
== Dużo dni do poniedziałku zostało !!! nie boicie się zostać bez akcji? ~Profesor 2 2020-12-30 16:19
Będzie mijanka z Mercatorem ~Hub 1 2020-12-30 16:11
CIUCIU Pociag na 1zl zaprasza z peronu ~MASZYNISTA 5 2020-12-30 16:03
Jak widać jeszcze masa miękiszonów do odleszczenia ~Kiler 2 2020-12-30 15:59
Gruby zabrał stoplossy ~Olek 2 2020-12-30 15:58
ODBICIE ZDECHŁEGO KOTA ~rr 7 2020-12-30 15:55
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2020-12-30 15:54
Baton 140.000 po 77gr zjedzony ~Adam 9 2020-12-30 15:51
głupota zostać przed sylwestrem bez akcji ~bio 2 2020-12-30 15:50
10.000.000zł OBROTU NA DUŻYM PLUSIE ~Piotr 13 2020-12-30 15:49
Zaraz ruszamy ~Piotr 2 2020-12-30 15:30
Wykres pokazuje ze bedzie wybicie SPOJRZCIE ~Profesor 5 2020-12-30 15:15
== poczekajcie do 16.50 im blizej tym wyzej ~Profesor 3 2020-12-30 15:08
i znowu trwa akumulacja. Każda coraz wyżej ~analityk 4 2020-12-30 15:04
kto dziś sprzeda 80gr w styczniu odkupi 1.X zł ~Jack 1 2020-12-30 14:57
kto miał sprzedać sprzedał a my jedziemy dalej na północ ~tolo 3 2020-12-30 14:55
Boruta i Polimexms to gwiazdy dzisiejszego dnia ~Profesor 2 2020-12-30 14:55
kolejny baton zjedzony ~Adam 9 2020-12-30 14:53
Jak będzie 0.81 to sie zacznie ~Profesor 1 2020-12-30 14:52
Zawijamy do góry zrobimy ładny spodek pod wybycie ~Techno-Men 5 2020-12-30 14:46
[x]
HUBTECH -0,89% 0,22 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.