Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Up, up ,up ~Luj 3 2025-07-28 21:07
Moim zdaniem ~Akcjonariusz 5 2025-07-28 21:05
Linia wsparcie z AT rcicho 33 2025-07-24 12:23
Chciałbym nieskromnie zapytać po kilku latach obserwowania.... ~InżynierMaliniak 10 2025-07-23 22:58
cyk z prawej ~nimbus2000 3 2025-07-22 16:44
Zaczęli dziubać ... rcicho 11 2025-07-22 09:40
nie znacie dnia ani godziny ~nimbus2000 1 2025-07-21 13:30
Zna ktoś sygnatury sprawy? ~Mateusz 6 2025-07-16 13:59
0,236 luty marzec 2026 ~Robert 2 2025-07-15 19:18
Popylacie na wstecznym, ooo ? ~InżynierMaliniak 6 2025-07-15 12:43
No jak, ruszycie w tym tygodniu z kopyta ? Inflację może wyzerujcie, co? ~InżynierMaliniak 1 2025-07-15 09:51
NOWY PATENT dla InventionBio i Mexeo piki_1 21 2025-07-14 17:09
W tym roku z haka nie zejdziecie. ~InżynierMaliniak 8 2025-07-13 10:57
Prestiżowa nagroda EMMA 2025 dla Onlybio piki_1 11 2025-07-12 12:58
Ciekawe info z INVENTION ~J-23 5 2025-07-10 09:29
o hubie po raz drugi ~Quest 19 2025-07-09 19:46
Los Angeles – Only Bio piki_1 24 2025-07-09 12:48
kierunek ~nimbus2000 17 2025-07-09 08:31
Cierpliwości, mam nadzieję na scenariusz zielony ~InżynierMaliniak 71 2025-07-09 08:11
Hasła jedno po drugim latają na forum jak zaklęcia :) ~InżynierMaliniak 9 2025-07-07 17:10
powoli do przodu :) ~aaa 2 2025-07-04 18:28
W roku 2025 dużo się zdarzy, po przekładce z roku 2023 ~InżynierMaliniak 9 2025-07-04 16:56
uchwała nr 7 ~bluszczyk_kurdybanek 7 2025-07-03 18:22
Był tu niejaki "psoki" była "Kar" i wielu wielu ....... :)))))) ~InżynierMaliniak 6 2025-07-02 15:29
Pompka jeszcze będzie! ~biok 9 2025-07-02 09:06
Skup akcji ~Inwestor 4 2025-07-01 15:45
Walne info ~Lukwierz 16 2025-07-01 14:16
Walne ~Piotr 1 2025-07-01 10:11
cel -> 5,4 ~author 27 2025-06-29 23:17
Qogita ~Piki 3 2025-06-27 19:57
[x]
HUBTECH 0,00% 0,23 2026-06-22 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.