Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ciekawe spadki .... ~optymista 2 2025-04-04 21:14
Czas na wzrosty ~TechnikAT 54 2025-04-04 17:49
Życzliwa porada ~InżynierMaliniak 28 2025-03-29 17:31
To jest już równia pochyła ~Balu 6 2025-03-25 16:10
Musi być źle skoro tak leci dzień w dzień. ~Master 5 2025-03-25 09:19
Dwa scenariusze na przyszłość ~Akcjonariusz 13 2025-03-24 17:41
Nowy tydzień zaczyna się od spadków ~Balu 3 2025-03-17 21:23
To co mówi zarząd trzeba czytać że będzie dokładnie odwrotnie. ~Balu 3 2025-03-13 20:02
od kiedy Bogusz ma 69mln ~ali 4 2025-03-11 12:35
Ktoś wię na jakich forumowych spółkach siedzi jeszcze maliniak ? ~Megan 3 2025-03-11 11:53
Tak jak pisałem leci na nowe minima ~Balu 9 2025-03-11 11:40
Co jest teraz na fali w waszej drodze do lekkiej kasy bez roboty? ~InżynierMaliniak 5 2025-03-09 17:06
Onlybio w Czeskim Rossmannie ~Cz 4 2025-03-07 16:22
Po wczorajszym spektakularnym wzroście musi być schłodzenie wskaźników ~Balu 4 2025-03-06 19:01
Znikł Maliniak pojawił się jakiś Balu i on teraz tworzy post za postem. ~Roz 2 2025-03-06 17:17
Wczoraj uczynili duży krok w kierunku miliarda dolarów kapitalizacji ~Balu 4 2025-03-06 13:26
No jak przy tak mocnym rynku nie będzie chociaż odbicia zdechłego kota ~Balu 4 2025-03-05 12:27
Kar, stępiony kanalczyku, sandokan-65% i inni, gdzie wasza pewność? ~InzynierMalinaik 9 2025-03-04 17:08
Siódma spadkowa sesja z rzędu. Przypadek??? Nie sądze ~Balu 7 2025-03-04 14:17
Prawa akcjonariuszy - pkt. 2.6 ~bonu 15 2025-02-28 09:21
Zaniżanie - co za bzdura ~ptyś 11 2025-02-27 17:06
Wymianki po 100K akcji ~ptyś 1 2025-02-27 14:57
Rynek pokazuje co myśli o tej śmiesznej spółce. ~Balu 1 2025-02-27 14:42
Proszę o nieczytanie postów inżyniera maliniaka gme 9 2025-02-27 11:19
Zauważcie jedną ważną rzecz. ~Marek 17 2025-02-25 13:22
Coraz więcej jęków i utyskiwania odnośnie kursu czytam na bankierze ~InżynierMaliniak 5 2025-02-24 13:10
Tragedia już nawet do 30 groni nie doskakuje ~Szczęśliwy 2 2025-02-21 10:01
Maliniak cwaniaku napisz co wg ciebie jest słabego w raporcie ~Luigi 7 2025-02-20 09:06
Mame oszukasz, Tatę, ale trendu nie oszukasz. ~Balu 8 2025-02-19 12:45
3.0 a nie 0.3 ~Akcjonariusz 4 2025-02-19 12:40
[x]
HUBTECH 0,89% 0,23 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.