Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Maliniak na ile Cię tu orżneli? ~Holender 8 2025-11-20 20:58
Zrzucenie balastu (AT) rcicho 23 2025-11-20 12:53
Niestety jutro kontynuacja zwały ~Marcos 6 2025-11-19 20:33
Muminek, ratujesz sytuację czy popuszczsz razem z tłumem ~InżynierMaliniak 2 2025-11-19 18:05
Analiza ~Luj 14 2025-11-19 06:30
Gratulacje ~Pozdrawiam 5 2025-11-18 21:03
Jak to wy piszecie na forach - papier należycie "wraca do bazy" ~InżynierMaliniak 5 2025-11-18 17:41
Quest poproszę o komentarz ~Olo 2 2025-11-17 17:02
Obstawiamy zamknięcie w poniedziałek ~Brta 10 2025-11-17 16:59
Wolumen przed i po raporcie ~Muminek 16 2025-11-17 16:26
HUB opuścił kanał (klin) spadkowy ~Żłób 11 2025-11-17 15:05
kto zawisł ? ~marek 3 2025-11-17 13:55
Nie będę wam w tej ekstazie przeszkadzał, korzystajcie tych z 5 minut ~InżynierMaliniak 6 2025-11-17 12:54
35 miejsce w rankingu spółek na bankierze ~quest 4 2025-11-16 19:27
Jest raport ~Tol9000 11 2025-11-15 19:23
Wyniki bedą bardzo dobre gme 23 2025-11-15 19:15
idzie nowe ~quest 2 2025-11-15 19:07
Rsport ~Lu 1 2025-11-14 19:28
Po tym co dziś widziałem na Jakóba Hechlinskiego... ~Ampul 16 2025-11-14 18:03
USA w gruzach !!! ~InżynierMaliniak 2 2025-11-14 17:43
cena ~wes 4 2025-11-14 12:20
Dłuższy horyzont - rewitalizacja Newconnect ~Pozdrawiam 4 2025-11-13 20:42
rcicho, twoje teorie wykresowe jakby padły, widzisz to ? ~InżynierMaliniak 20 2025-11-13 11:32
Przyznam , że odkupiłem ~Demo 1 2025-11-13 10:28
Słabiutko kupujecie kwit na dnie jak na wielkie kreślone zapędy, marnie. ~InżynierMaliniak 6 2025-11-12 17:22
Hubtech buduje kolejną halę produkcyją ~Tomis 15 2025-11-12 14:34
W Hiszpanii też już są ~duptech 2 2025-11-12 00:15
Współpraca Onlybio & SharkNinja (wycena 12 mld $ Nowojorska Giełda) piki_1 26 2025-11-10 20:51
Konsorcjum z Grupą Azoty ~ATT 23 2025-11-10 10:38
Ta ostatnia zdobycz cenowa to jest maximum na miesiące tak z 1.5 roku. ~InżynierMaliniak 5 2025-11-10 09:44
[x]
HUBTECH 0,00% 0,23 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.