|
Maliniak na ile Cię tu orżneli?
|
~Holender
|
8
|
2025-11-20 20:58
|
|
Zrzucenie balastu (AT)
|
rcicho
|
23
|
2025-11-20 12:53
|
|
Niestety jutro kontynuacja zwały
|
~Marcos
|
6
|
2025-11-19 20:33
|
|
Muminek, ratujesz sytuację czy popuszczsz razem z tłumem
|
~InżynierMaliniak
|
2
|
2025-11-19 18:05
|
|
Analiza
|
~Luj
|
14
|
2025-11-19 06:30
|
|
Gratulacje
|
~Pozdrawiam
|
5
|
2025-11-18 21:03
|
|
Jak to wy piszecie na forach - papier należycie "wraca do bazy"
|
~InżynierMaliniak
|
5
|
2025-11-18 17:41
|
|
Quest poproszę o komentarz
|
~Olo
|
2
|
2025-11-17 17:02
|
|
Obstawiamy zamknięcie w poniedziałek
|
~Brta
|
10
|
2025-11-17 16:59
|
|
Wolumen przed i po raporcie
|
~Muminek
|
16
|
2025-11-17 16:26
|
|
HUB opuścił kanał (klin) spadkowy
|
~Żłób
|
11
|
2025-11-17 15:05
|
|
kto zawisł ?
|
~marek
|
3
|
2025-11-17 13:55
|
|
Nie będę wam w tej ekstazie przeszkadzał, korzystajcie tych z 5 minut
|
~InżynierMaliniak
|
6
|
2025-11-17 12:54
|
|
35 miejsce w rankingu spółek na bankierze
|
~quest
|
4
|
2025-11-16 19:27
|
|
Jest raport
|
~Tol9000
|
11
|
2025-11-15 19:23
|
|
Wyniki bedą bardzo dobre
|
gme
|
23
|
2025-11-15 19:15
|
|
idzie nowe
|
~quest
|
2
|
2025-11-15 19:07
|
|
Rsport
|
~Lu
|
1
|
2025-11-14 19:28
|
|
Po tym co dziś widziałem na Jakóba Hechlinskiego...
|
~Ampul
|
16
|
2025-11-14 18:03
|
|
USA w gruzach !!!
|
~InżynierMaliniak
|
2
|
2025-11-14 17:43
|
|
cena
|
~wes
|
4
|
2025-11-14 12:20
|
|
Dłuższy horyzont - rewitalizacja Newconnect
|
~Pozdrawiam
|
4
|
2025-11-13 20:42
|
|
rcicho, twoje teorie wykresowe jakby padły, widzisz to ?
|
~InżynierMaliniak
|
20
|
2025-11-13 11:32
|
|
Przyznam , że odkupiłem
|
~Demo
|
1
|
2025-11-13 10:28
|
|
Słabiutko kupujecie kwit na dnie jak na wielkie kreślone zapędy, marnie.
|
~InżynierMaliniak
|
6
|
2025-11-12 17:22
|
|
Hubtech buduje kolejną halę produkcyją
|
~Tomis
|
15
|
2025-11-12 14:34
|
|
W Hiszpanii też już są
|
~duptech
|
2
|
2025-11-12 00:15
|
|
Współpraca Onlybio & SharkNinja (wycena 12 mld $ Nowojorska Giełda)
|
piki_1
|
26
|
2025-11-10 20:51
|
|
Konsorcjum z Grupą Azoty
|
~ATT
|
23
|
2025-11-10 10:38
|
|
Ta ostatnia zdobycz cenowa to jest maximum na miesiące tak z 1.5 roku.
|
~InżynierMaliniak
|
5
|
2025-11-10 09:44
|