Forum giełdowe spółki HUB.TECH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Maliniok co z rurą? ~tępiciel_kanalii 10 2026-02-20 12:30
Jak wybierać akcje na giełdzie. Prosta checklista zamiast emocji ~rerr 5 2026-02-19 17:06
bez zdarzen jednorazowych zysk za IV kw. powyzej 20 mln ~Gregor 16 2026-02-19 16:09
rcicho, kiedy zaczynasz nową serię wykresów AT :) efekt ??? ~InżynierMaliniak 6 2026-02-19 14:52
Pozwólcie, że wrócę do zasadniczego pytania ~InżynierMaliniak 5 2026-02-18 17:08
Artykuł ~quest 5 2026-02-18 16:37
trzeba zrozumiec gielde jak i ta spolke ~Gregor 11 2026-02-18 15:55
Nie wiem jak wy, ale ja stawiam na grubą rurę w dół, raport rozczarował. ~InżynierMaliniak 8 2026-02-18 06:59
liczba kwitu ~chamcynik 1 2026-02-17 16:29
słaby raport to i brak reakcji na kursie ~Olo 10 2026-02-17 11:24
Ukryte zyski w raporcie kwartalnym ~Invest 13 2026-02-16 22:18
Dziś u Maliniaka w Łomży -14 w nocy. ~Roz 1 2026-02-16 17:47
Miały być górne widły, ale będzie jak zawsze na minusie ~Dareczek 10 2026-02-16 17:42
22 miejsce ~quest 4 2026-02-16 09:17
W rankingu bankiera jesteśmy już na 34 miejscu ~J-23 4 2026-02-16 06:25
Pięć lat trendu spadkowego i podwójne dno. ~Rampampam 9 2026-02-16 06:08
Zysk za IV kwartał to 26,69 mln zł :-))) ~Olo 13 2026-02-15 21:34
Sygnał kupna bardzo bliski - zakres wzrostów to nawet 60 groszy :-)) chodzik-ksiezycowy 32 2026-02-15 21:24
Jeśli w Hub Tech takie dobre wyniki w raporcie to może... ~Marek 3 2026-02-15 18:57
Typowanie kursu na poniedziałek ~quest 27 2026-02-15 17:11
Hubtech + Danks ~Danks 5 2026-02-15 14:45
36 miejsce na bankierze ~quest 6 2026-02-15 13:14
Wynagrodzenia ~Tol9000 9 2026-02-15 12:55
Czy te 300 mln zadłużenia zmniejszyło się czy narasta ? ~InżynierMaliniak 38 2026-02-14 07:52
Tutaj będzie jak z 4mass ~Pat 2 2026-02-13 21:20
Ogromny wzrost przychodów ~HubTech 3 2026-02-13 18:23
Wyniki bedą bardzo dobre!!!!!!!! podane będą po sesji piątkowej !!!!!! gme 17 2026-02-13 17:56
Szok niedowierzanie ~Luj 17 2026-02-13 14:58
ONLY BIO (Hubtech) – Wielka Brytania (Superdrug) piki_1 22 2026-02-13 13:54
Myślę, że w poniedziałek te - 8 do - 9 procy powinno siąść lekko. ~InżynierMaliniak 51 2026-02-12 23:59
[x]
HUBTECH 0,89% 0,23 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.