Forum giełdowe spółki HANDLOWY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
❤️ CO JESZCZE NAS CZEKAJĄ DO KOŃCA ROKU - "WZROSTY" ❤️ ~up 5 2024-10-07 18:50
☢️JEST TYLKO MOCNE KUPUJ Kupuj/Przeważaj cena docelowa 140.5zł ☢️ ~up 4 2024-10-07 18:15
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
❤️ HANDLOWY CHCE WYPŁACAĆ WYSOKĄ DYWIDENDĘ 100% ❤️ ~up 2 2024-10-07 17:40
MOCNE SPRZEDAJ!!☢️ ~ja 5 2024-10-07 17:22
❤️ B.HANDLOWY; BH CHCE WYPŁACAĆ WYSOKĄ DYWIDENDĘ 100% ❤️ ~DYWIDENDAgigantyczn 5 2024-10-07 17:07
❤️❤️ CYKLICZNIE WRACA NA 130 ZŁ. TO 130 ZŁ, czy BĘDZIE WIĘCEJ? ❤️❤️ ~czekamyna130 11 2024-10-07 16:53
☢️ ŻNIWA POLSKICH BANKÓW TRWAJĄ. PŁYNĄ MILIARDY ZYSKÓW ☢️ ~up 5 2024-10-07 16:51
❤️RANKING SPÓŁEK. POTENCJALNIE WYSOKĄ DYWIDENDĄ W 2024 I 2025❤️ ~up 3 2024-10-07 16:50
❤️ CO ONI WIEDZĄ, ŻE TAK KUPUJĄ KTO KUPIŁ? 10 744 szt, ? ❤️ ~HANDLOWYidziemyNA140 5 2024-10-07 16:48
TAK, ~ja [83.27.102.*] TO SIĘ CIEBIE TYCZY I KILKU INNYCH, KTO CI PŁACI ~RYSIO 8 2024-10-07 16:47
Do 40zł chyba nie spadnie? ❤️ ~Nowy 2 2024-10-07 16:46
❤️WALL STREET CZEKAJĄ OGROMNE WZROSTY? ED YARDENI WSKAZUJE TREND❤️ ~up 3 2024-10-07 16:45
Dziewięć rekomendacji dla banków z GPW. Tylko jedna brzmi "kupuj" Puls Biznesu 1 2026-06-24 12:46
☢️PRACOWNICY KUPUJĄ TANIE AKCJE BANKU HANDLOWEGO NA POTĘGĘ☢️ ~up 6 2024-10-07 16:44
☢️ZYSK NIEPODZIELONY NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ Z LAT UBIEGŁYCH 4,91 ZŁ☢️ ~DYWIDENDAgigantyczn 6 2024-10-07 16:44
☢️MILIARDOWE ZYSKI POLSKICH BANKÓW. DANE NBP.☢️ MOŻE PAŚĆ REKORD ☢️ ~NBPprezes 22 2024-10-07 16:43
WIG20 GOTOWY NA NOWĄ HOSSĘ, TERAZ PROGNOZUJE MOCNE ODBICIE! ~WIG20up 10 2024-10-07 16:43
❤️❤️ CYKLICZNIE WRACA NA 130 ZŁ. TO 130 ZŁ, czy BĘDZIE WIĘCEJ? ❤️❤️ ~HANDLOWYidziemyNA140 4 2024-10-07 16:40
Wigbanki naruszają ważne wsparcie ~Hihi 3 2024-10-07 16:39
☢️JEST TYLKO MOCNE KUPUJ Kupuj/Przeważaj cena docelowa 140.5zł ☢️ ~czekamyna130 12 2024-10-07 16:39
☢️☢️~ja [83.27.169]* DYSKUTUJE SAM ZE SOBĄ, TO SIĘ LECZY☢️☢️ ~up 2 2024-10-07 16:38
ZAGRANICA WYCHODZI!!!☢️ ~ja 10 2024-10-07 16:35
Gdzie jest 140zł??☢️ ~ja 2 2024-10-07 16:33
Wigbanki -0.4% to coś -2.9% ~Hihi 4 2024-10-07 16:20
EMERYCI SPRZEDAJĄ NA POTĘGĘ!☢️ ~ja 3 2024-10-07 16:11
❤️ CO ONI WIEDZĄ, ŻE TAK KUPUJĄ KTO KUPIŁ? 10 744 szt, ? ❤️ ~up 3 2024-10-07 15:34
❤️HANDLOWY NIE ZREALIZOWAŁ NAWET 57% SWOICH PLANÓW SKUPU AKCJI❤️ ~up 7 2024-10-07 15:32
PALIWO DO WZROSTU GIEŁDY ZOSTAŁO DOLANE NASDAQ +1,25 % SP500 +0,90 % ~Fakty 5 2024-10-07 15:28
MOCNE SPRZEDAJ ☢️ ~ja 4 2024-10-07 15:26
☢️ DYWIDENDA za 2023r 11,15 ZŁ ☢️ DYWIDENDA za 2024r 16 ZŁ ☢️ ~up 3 2024-10-07 15:25
❤️11,15ZŁ DYWIDENDA. W PRZYSZŁYM ROKU BĘDZIE OKOŁO 16ZŁ(jeszcze 4,91zł) ~up 3 2024-10-07 15:20
[x]
HANDLOWY -4,27% 121,20 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.