Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co wy na to? ~Fred 4 2019-05-02 11:38
Pięknie zawiesił na haku po 1.22... ~karol 1 2019-05-02 11:13
Dla mnie okazja do dobrania. ~Dobry_wujek 8 2019-05-02 11:00
marshallix ~śmieć 2 2019-05-02 10:55
To już jest koniec! ~Salazar 1 2019-05-02 10:53
Już po 12zł! ~Ola 2 2019-05-02 10:52
WYPŁACALNOŚĆ GETIN HOLDINGU -TO 2.65 % - TO KONIEC ~karol 3 2019-05-02 10:48
Scanariusz fuzji Idei z Nestbankiem ~Emitent 2 2019-05-02 10:47
Co się stało z getinem? ~Przemas 3 2019-05-02 10:47
Kogo wy chcecie oszukać ~Ponury_Źniwiarz 4 2019-05-02 10:44
PODNIECACIE SIĘ ___HISTORYCZNYM___ RAPORTEM Z 2018 ROKU ~HETMAN_POLNY 1 2019-05-02 10:37
po 0,93 pakuje pod korek ~fix 3 2019-05-02 10:35
KIEDY ______ADMINISTRACJA PODATKOWA_______ ~HETMAN_POLNY 1 2019-05-02 10:34
Ciekawe czy PKC na S dojdzie do miliona :-) makler73 6 2019-05-02 10:34
Czytać ! BFG przygotowuje się na wypłaty ? ~Mi9 3 2019-05-02 10:23
maklerku73 wprowadzasz niepotrzebny zamęt a tego nam tu nie potrzeba.... ~anty 1 2019-05-02 10:18
IDEABANK GETIN PUSZCZAĆ TE WIDŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~knut 2 2019-05-02 10:15
Czytać ! BFG przygotowuje się na wypłaty ? ~Mi9 1 2019-05-02 10:05
dolne falala 1 2019-05-02 09:56
Witamy w swiecie bankowosci ~Hillela 9 2019-05-02 09:56
Otwarcia dzisiaj i tak nie będzie ~Realista 2 2019-05-02 09:50
teraz to juz zaden inwestor tego nie kupi ~Adam 19 2019-05-02 09:49
Jak to puszczą to sie startują ~Hillela 3 2019-05-02 09:48
Kupie w poniedziałek po 80 gr:) ~wiem 3 2019-05-02 09:41
Idź stąd maklerku73 bo wprowadzasz niepotrzebny zamęt a tego nam tu nie ~antymakler73 2 2019-05-02 09:39
Zaraz kupuje za fulla i gonie na odbiciu ~KolazujemAzMiło 5 2019-05-02 09:37
Magia odpisow, dla tych co nie wiedza co to. Ochloncie ~olo 3 2019-05-02 09:32
Wałek z TKO ~leo1975 1 2019-05-02 09:24
Noble handlują na minus 17%.Przygotować się milionerzy makler73 2 2019-05-02 09:22
W TYM TYGODNIU ZARZĄDY KOMISARYCZNE> ~karol 9 2019-05-02 09:15
[x]
GETIN -0,99% 0,40 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.