|
tu nerwowi przegrywają
|
~donek
|
2
|
2019-05-02 14:57
|
|
Spadek wyprzedaży w stajni Czarneckiego----wiadomo co będzie
|
~Arek
|
1
|
2019-05-02 14:55
|
|
Czy warto teraz kupić po 1.15 info do makler73
|
~Mama
|
10
|
2019-05-02 14:54
|
|
uciekać bo nie wyjdziecie
|
~hope
|
3
|
2019-05-02 14:51
|
|
od poniedziałku---- szał odkupujących---- i +30%
|
~analityk
|
2
|
2019-05-02 14:39
|
|
Idea drugie dolne czas i tu zejść pod 1 zł
|
~Insider
|
2
|
2019-05-02 14:29
|
|
TO ZGRANIE LC---TO ORDYNARNE OSZUSTWO>>> bo 350 mil akcji u ludzi
|
~Radek90
|
1
|
2019-05-02 14:28
|
|
DAJĘ 1000% SZANS ŻE JEST TO AKCJA OSZUSTA LC PODOBNA JAK W LISTOP 2018
|
~ANALITYK
|
9
|
2019-05-02 14:27
|
|
Pomyślcie --dlaczego LC nie wyprzedaje ??obroty wtedy min,50 mil zł
|
~Księgowy
|
1
|
2019-05-02 14:20
|
|
brać mamy potwierdzone wsparcie na 1.15 bez zagrozenia fund skupuje
|
~inwestor
|
5
|
2019-05-02 14:15
|
|
Ja też niespodziewałam się że kupię tak tanio jak ten debil
|
~Ola
|
1
|
2019-05-02 14:09
|
|
Kupię getin, getin noble i idea bank za złotówkę ( 33 gr za bank)
|
~zdzisław
|
5
|
2019-05-02 13:51
|
|
ekstra okazja
|
~OF
|
1
|
2019-05-02 13:46
|
|
Dobre dla dziennikarzy i nie tylko.
|
~kol
|
1
|
2019-05-02 13:36
|
|
Czy to koniec tanich zakupów ????
|
~Stanley
|
1
|
2019-05-02 13:33
|
|
Tussku wróć !
|
~Leszek_prawdziwy
|
8
|
2019-05-02 13:31
|
|
Wzrasta popyt
|
~Kazik
|
1
|
2019-05-02 13:31
|
|
Dzisiaj będzie jeszcze zielono >>spoko
|
~TWBolek
|
1
|
2019-05-02 13:29
|
|
Lecimy na 20 groszy
|
~krzysztof
|
2
|
2019-05-02 13:24
|
|
NA 1.15 klasyfikuje sie wsparcie widać popyt zaczyna zbierać
|
~Analityk
|
1
|
2019-05-02 13:15
|
|
KOniec spadków czas na zakup w dobrej cenie zaczynamy wspinaczke
|
~Analityk
|
6
|
2019-05-02 13:07
|
|
Spadki na niskich obrotach
|
~Ponury_Źniwiarz
|
1
|
2019-05-02 12:47
|
|
H1 Byczy Odwrót.maxx wiarygodność.Dziękujemy sprzedającym
|
makler73
|
3
|
2019-05-02 12:24
|
|
2 luki do zamknięcia
|
~2luki
|
1
|
2019-05-02 12:24
|
|
Czy pęknie 1 pln
|
~ad
|
2
|
2019-05-02 12:13
|
|
A prosiłem- z daleka od byłych s.... s..........
|
~kamil
|
1
|
2019-05-02 12:06
|
|
nie bedzie inwestora
|
~Tomasz
|
4
|
2019-05-02 11:56
|
|
ALE NAWIESZAŁ NAIWNYCH NA HAKACH !
|
~karol
|
1
|
2019-05-02 11:55
|
|
Poubierają powyżej 1 zł i zawiasy.
|
~widłowy
|
2
|
2019-05-02 11:55
|
|
Sen o Leszku :)
|
tom36
|
1
|
2019-05-02 11:53
|