Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
tu nerwowi przegrywają ~donek 2 2019-05-02 14:57
Spadek wyprzedaży w stajni Czarneckiego----wiadomo co będzie ~Arek 1 2019-05-02 14:55
Czy warto teraz kupić po 1.15 info do makler73 ~Mama 10 2019-05-02 14:54
uciekać bo nie wyjdziecie ~hope 3 2019-05-02 14:51
od poniedziałku---- szał odkupujących---- i +30% ~analityk 2 2019-05-02 14:39
Idea drugie dolne czas i tu zejść pod 1 zł ~Insider 2 2019-05-02 14:29
TO ZGRANIE LC---TO ORDYNARNE OSZUSTWO>>> bo 350 mil akcji u ludzi ~Radek90 1 2019-05-02 14:28
DAJĘ 1000% SZANS ŻE JEST TO AKCJA OSZUSTA LC PODOBNA JAK W LISTOP 2018 ~ANALITYK 9 2019-05-02 14:27
Pomyślcie --dlaczego LC nie wyprzedaje ??obroty wtedy min,50 mil zł ~Księgowy 1 2019-05-02 14:20
brać mamy potwierdzone wsparcie na 1.15 bez zagrozenia fund skupuje ~inwestor 5 2019-05-02 14:15
Ja też niespodziewałam się że kupię tak tanio jak ten debil ~Ola 1 2019-05-02 14:09
Kupię getin, getin noble i idea bank za złotówkę ( 33 gr za bank) ~zdzisław 5 2019-05-02 13:51
ekstra okazja ~OF 1 2019-05-02 13:46
Dobre dla dziennikarzy i nie tylko. ~kol 1 2019-05-02 13:36
Czy to koniec tanich zakupów ???? ~Stanley 1 2019-05-02 13:33
Tussku wróć ! ~Leszek_prawdziwy 8 2019-05-02 13:31
Wzrasta popyt ~Kazik 1 2019-05-02 13:31
Dzisiaj będzie jeszcze zielono >>spoko ~TWBolek 1 2019-05-02 13:29
Lecimy na 20 groszy ~krzysztof 2 2019-05-02 13:24
NA 1.15 klasyfikuje sie wsparcie widać popyt zaczyna zbierać ~Analityk 1 2019-05-02 13:15
KOniec spadków czas na zakup w dobrej cenie zaczynamy wspinaczke ~Analityk 6 2019-05-02 13:07
Spadki na niskich obrotach ~Ponury_Źniwiarz 1 2019-05-02 12:47
H1 Byczy Odwrót.maxx wiarygodność.Dziękujemy sprzedającym makler73 3 2019-05-02 12:24
2 luki do zamknięcia ~2luki 1 2019-05-02 12:24
Czy pęknie 1 pln ~ad 2 2019-05-02 12:13
A prosiłem- z daleka od byłych s.... s.......... ~kamil 1 2019-05-02 12:06
nie bedzie inwestora ~Tomasz 4 2019-05-02 11:56
ALE NAWIESZAŁ NAIWNYCH NA HAKACH ! ~karol 1 2019-05-02 11:55
Poubierają powyżej 1 zł i zawiasy. ~widłowy 2 2019-05-02 11:55
Sen o Leszku :) tom36 1 2019-05-02 11:53
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.