Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Giertych pisał pozew ~Jaś 1 2019-07-12 16:22
Do sądów w całej Polsce wpływają kolejne pozwy ~jan 5 2019-07-12 14:39
To ile im tam sesji zostało do podania inwestora wg KNF? ~Technik-AT 19 2019-07-12 13:35
Idea się trzyma zamiast spadku to jeszcze wybije do góry :) ~tadek79 3 2019-07-12 13:06
Wyłączyć prąd i puszcać po 0,01 ~Technik-AT 4 2019-07-12 12:20
4,25 mld zł podzielić na 38 mln obywateli to... ~Zrzuta 9 2019-07-12 12:04
Kto pamięta jak władza wykończyła firmę Optimus ~Oli 3 2019-07-12 09:55
PEWNIE NIE ZNALAZŁ DOKAPITALIZOWANIA I MUSI SIĘ RATOWAĆ PROCESEM !!! ~DEFG 3 2019-07-12 09:55
Dziwne bardzo co tu się dzieje !! ~grzesiek 1 2019-07-12 09:51
Taktyka ~RRRrrr 3 2019-07-12 09:40
ZROBIŁBYM TAK SAMO Z POZWEM.OCHRONA MOJEGO ZSZARGANEGO IMIENIA I MOICH.. ~geco 4 2019-07-12 09:32
Niestety ale to złe info ~ja 4 2019-07-12 09:25
OPTYMIŚCI / PESYMIŚCI ~Xyz 1 2019-07-12 09:23
Pisałem miesiące temu, ze to zrobia z pozwem panstwa :) staryznajomy 1 2019-07-12 09:09
T.W. ERNEST IDZIE NA WOJNĘ Z PIS ~demon 1 2019-07-12 08:38
Spółka do wzrostów nie ma watpliwosci ~gepard 4 2019-07-12 07:50
Czarnecki pozwie Polskę ~getin 1 2019-07-12 07:49
wieloryb leszczu 180% w czerwcu? nie podskakuj, już Technik-AT wyciąga ~Alexx 3 2019-07-11 23:16
Na śmieciowych spółkach zawsze spada po takim info ~wieloryb 7 2019-07-11 21:33
Tutaj jeszcze się się nacierpimy ~InwestorPL 1 2019-07-11 20:32
Jutro trzeba zamknąć luke na 1,1560 !!! ~Rex 2 2019-07-11 17:45
Ale sie zamawiają, siano...tfu leszczokosy trwaja :) staryznajomy 3 2019-07-11 16:14
-----------------ZARAZ RUSZY DO GÓRY-----------------ZAPINAĆ PASY!!!!!!! ~ysl 2 2019-07-11 15:40
Ktoś dziś mocno wdepnął w g..o ~Insider 2 2019-07-11 15:39
Edek jutro ciebie ubiorę na 1,30 zobaczysz. ~ben 3 2019-07-11 14:48
1,16 luka zamknięta ~syfus 8 2019-07-11 14:25
Dokupujcie ile wlezie ~Wagner 1 2019-07-11 14:10
Rozmawiałem z INWESTOREM!!! ~Manager 3 2019-07-11 13:59
Wsiadać drzwi zamykać ~Konduktor 6 2019-07-11 13:59
Wcześniej czy później sytuacja się rozwiaze ~You 1 2019-07-11 13:39
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.