|
Rząd pójdzie na ugodę? Dobrze wiedzą, że taśm jest więcej?
|
~PhilipMorris
|
12
|
2019-07-16 07:48
|
|
Dobranoc rano do pracy
|
~Gepard
|
2
|
2019-07-16 01:30
|
|
___CZARNECKI POWINIEN OGŁOSIĆ___
|
~Hetman_Polny
|
1
|
2019-07-15 21:06
|
|
Idee przejmie inwestor i dla Getin zostaną dochodowe placowki
|
~Gepard
|
1
|
2019-07-15 19:40
|
|
Moim marzeniem jest żeby Getin pozbył się idei
|
~You
|
2
|
2019-07-15 19:07
|
|
Info IDEII jest super infem dla HOLDINGU
|
~Ali
|
6
|
2019-07-15 16:14
|
|
Może taki scenariusz po tym info ..
|
~rafcyk
|
4
|
2019-07-15 15:16
|
|
Kiedy spodziewacie się jakiegoś info?
|
~Pytam
|
3
|
2019-07-15 15:07
|
|
Czy sprawa trafi o odszkodowanie miliard euro do Luxemburga ?
|
~tymon
|
6
|
2019-07-15 14:46
|
|
Zaraz naganiacze będą po pkc-u wywalić!
|
~Xxx
|
1
|
2019-07-15 12:25
|
|
Pozew Czarneckiego na miliard Euro
|
~Tomas
|
23
|
2019-07-15 09:02
|
|
TODAY UP
|
~Baca
|
4
|
2019-07-15 08:58
|
|
Wszystko zależy od polityki
|
~Ponury_Żniwiarz
|
1
|
2019-07-15 08:53
|
|
Wybije dołem niestety, docelowo 70-80gr
|
wemus
|
12
|
2019-07-15 01:48
|
|
Może robią akcje Skok 2 ..........oglądnijcie.....kto za to płaci??
|
~narcos
|
1
|
2019-07-15 00:10
|
|
Co dalej ze sprawą przed sądem w sprawie Geting holding,
|
~Tomas
|
3
|
2019-07-14 23:30
|
|
Brak inwestora
|
~Pem
|
4
|
2019-07-14 22:58
|
|
Nagraniaczy na spadki coraz wiecej
|
~You
|
10
|
2019-07-14 21:28
|
|
Getin najtańszy bank
|
~Ego
|
1
|
2019-07-14 19:37
|
|
Nie jest tak źle, to nawet dobra wiadomość.
|
~Ola
|
4
|
2019-07-14 06:54
|
|
Smród potworny, radzę spieprzać
|
~Symbian
|
12
|
2019-07-14 06:49
|
|
Kupa nadchodzi
|
~Ola
|
17
|
2019-07-13 19:44
|
|
Nikt nie chce wzrostów...Zamknięcia zawsze najniższe..Nikt nie broni .
|
~Ali
|
5
|
2019-07-13 16:30
|
|
Skatologia na forum
|
lolek1337
|
2
|
2019-07-13 15:58
|
|
A jak ludziska zarobiały tutaj to pretensje do nagraniach na spadki
|
~Ego
|
1
|
2019-07-13 09:30
|
|
Kolejny odpis
|
~Czytoostatni
|
8
|
2019-07-13 00:28
|
|
Wam nie dogodzisz- Fundy zeszły z krótkiej sprzedazy zle wszystko zle
|
~Rex
|
1
|
2019-07-12 21:35
|
|
Czy tutaj będzie się coś ciekawego działo?
|
~You
|
2
|
2019-07-12 19:48
|
|
16 lipca to będzie taki nasz dzień zwycięstwa :)
|
~tadek79
|
8
|
2019-07-12 19:05
|
|
Noble zanurkuje a Getin za nim na 1zł.
|
wemus
|
11
|
2019-07-12 17:20
|