Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Rząd pójdzie na ugodę? Dobrze wiedzą, że taśm jest więcej? ~PhilipMorris 12 2019-07-16 07:48
Dobranoc rano do pracy ~Gepard 2 2019-07-16 01:30
___CZARNECKI POWINIEN OGŁOSIĆ___ ~Hetman_Polny 1 2019-07-15 21:06
Idee przejmie inwestor i dla Getin zostaną dochodowe placowki ~Gepard 1 2019-07-15 19:40
Moim marzeniem jest żeby Getin pozbył się idei ~You 2 2019-07-15 19:07
Info IDEII jest super infem dla HOLDINGU ~Ali 6 2019-07-15 16:14
Może taki scenariusz po tym info .. ~rafcyk 4 2019-07-15 15:16
Kiedy spodziewacie się jakiegoś info? ~Pytam 3 2019-07-15 15:07
Czy sprawa trafi o odszkodowanie miliard euro do Luxemburga ? ~tymon 6 2019-07-15 14:46
Zaraz naganiacze będą po pkc-u wywalić! ~Xxx 1 2019-07-15 12:25
Pozew Czarneckiego na miliard Euro ~Tomas 23 2019-07-15 09:02
TODAY UP ~Baca 4 2019-07-15 08:58
Wszystko zależy od polityki ~Ponury_Żniwiarz 1 2019-07-15 08:53
Wybije dołem niestety, docelowo 70-80gr wemus 12 2019-07-15 01:48
Może robią akcje Skok 2 ..........oglądnijcie.....kto za to płaci?? ~narcos 1 2019-07-15 00:10
Co dalej ze sprawą przed sądem w sprawie Geting holding, ~Tomas 3 2019-07-14 23:30
Brak inwestora ~Pem 4 2019-07-14 22:58
Nagraniaczy na spadki coraz wiecej ~You 10 2019-07-14 21:28
Getin najtańszy bank ~Ego 1 2019-07-14 19:37
Nie jest tak źle, to nawet dobra wiadomość. ~Ola 4 2019-07-14 06:54
Smród potworny, radzę spieprzać ~Symbian 12 2019-07-14 06:49
Kupa nadchodzi ~Ola 17 2019-07-13 19:44
Nikt nie chce wzrostów...Zamknięcia zawsze najniższe..Nikt nie broni . ~Ali 5 2019-07-13 16:30
Skatologia na forum lolek1337 2 2019-07-13 15:58
A jak ludziska zarobiały tutaj to pretensje do nagraniach na spadki ~Ego 1 2019-07-13 09:30
Kolejny odpis ~Czytoostatni 8 2019-07-13 00:28
Wam nie dogodzisz- Fundy zeszły z krótkiej sprzedazy zle wszystko zle ~Rex 1 2019-07-12 21:35
Czy tutaj będzie się coś ciekawego działo? ~You 2 2019-07-12 19:48
16 lipca to będzie taki nasz dzień zwycięstwa :) ~tadek79 8 2019-07-12 19:05
Noble zanurkuje a Getin za nim na 1zł. wemus 11 2019-07-12 17:20
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.