Forum giełdowe spółki GANT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
i jak pomalu po malu ~hans 1 2014-04-23 09:36
Dlaszego walne aż w lipcu? ~zuk 4 2014-04-23 08:38
pozory, tak myślę ~head 6 2014-04-22 22:14
GANT: Projekty uchwał na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy ~nowy 4 2014-04-22 20:40
Gorące spółki dnia: Gant +6,1% ~hojko 1 2014-04-22 18:36
Gant na obrotach !! ~stachu 8 2014-04-22 17:09
GANT: Ogłoszenie o zwołaniu Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy ~nowy 1 2014-04-22 15:27
Wzrosty czas zacząć !!! ~stachu 10 2014-04-22 15:01
KIERUNEK JEST TYLKO JEDEN !!! ~stachu 8 2014-04-22 13:47
GLOBAJ JAKOS mus upchnac papiery i szuka frajerow wiedzac ze nowe akcje ~prawda 1 2014-04-22 13:44
GANT- jest coraz wyżej !!! ~stachu 4 2014-04-22 13:24
Popyt coraz mocniejszy ! GANT ! ~stachu 4 2014-04-22 13:20
Jutro GANT zacznie swój Rajd ! ~stachu 7 2014-04-22 12:37
dalej skupuja ~nowy 5 2014-04-22 12:36
Co myślicie że to koniec wzrostów? w żadnym wypadku ~stachu 10 2014-04-22 11:45
Kiedy mega emisja akcji? ~emisja 2 2014-04-22 11:31
GANT- Wystartował ! ~stachu 3 2014-04-22 10:46
Ubieranie leszcza ~xxx 2 2014-04-22 10:15
Dawać na GÓRNE WIDŁY !! ~stachu 1 2014-04-22 09:23
Gant nieczysto gra z wierzycielami ~Zulus 3 2014-04-22 08:39
Kupiłem po 1,24zł ~RAV 9 2014-04-22 08:00
KIERUNEK JEST TYLKO JEDEN !!! -15groszy ~stachu 1 2014-04-21 21:18
do stacha ~head 11 2014-04-21 10:30
Wesołych Świąt ! ~head 7 2014-04-19 16:27
pozdrawiam i czekam ~hans 2 2014-04-19 00:09
mam pyt zaplacili wrescie tej kobiecie co plakala i dzwonila do cnbs i ~piotrek 1 2014-04-17 20:31
jestescie skad? ten syf od mafi kupujecie,bankrut i tyle zlodzie....itp ~oszolomy skad wy 1 2014-04-17 20:29
Zaczyna się !! Gant ! ~stachu 6 2014-04-17 19:59
Nadszedł czas ~stachu 25 2014-04-17 19:36
To jest ewidentny skup IIIIIIIIIII ~kant 28 2014-04-17 16:25
[x]
GANT -14,29% 0,07 2015-05-22 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.