przezornie powiem, że to tylko stwarzanie pozorów, ja sobie nie wyobrażam tego, że przejmuję Ganta, który jest w takiej a nie innej sytuacji bez porozumienia z Antkowiakiem..., zdecydowanie zbyt ryzykowne działanie ! może to robią na potrzeby wizerunkowe ( przecież Antkowiak i obecna ekipa poza Gawarskim są spalone !) a Antkowiak będzie nad tym czuwał i może będą przez Globala wprowadzać z powrotem pożyczoną kasę...? kto wie, ale jakiś plan muszą mieć. Gdyby jednak się okazało, że chcą rzeczywiście przegłosować Antkowiaka 22.07., to muszą uzbierać jeszcze dwa razy tyle co mają, oczywiście przy założeniu, że stan akcji Antkowiaków się nie zmienił, bo teraz Antkowiak w tych 2,7 mln akcji ma 600 tys. uprzywilejowanych (6:1 głosów na walnym), poza tym ok miliona akcji ma jego rodzinka.