| jaki dzis kierunek | ~xxx | 2 | 2014-04-25 10:19 |
| Zamknięcie 0,73gr | ~free | 11 | 2014-04-24 21:18 |
| zachowanie kursu 24.04 | ~mirek | 10 | 2014-04-24 19:55 |
| Jakie są szanse? | ~zainteresowany | 3 | 2014-04-24 15:27 |
| cierpliwosc to cnota | ~hans | 2 | 2014-04-24 15:27 |
| Zimny prysznic.. | ~analityk | 2 | 2014-04-24 14:31 |
| JAK TAM NOWI UBRAŃCE NA GANCIE??? GDZIE wASZE 1 PLN??? | ~BUŁAHAHAHAHA | 4 | 2014-04-24 13:42 |
| spekulanci wyskoczyli wczoraj | ~xxx | 10 | 2014-04-24 11:47 |
| Ale walą pakiety | ~zdesperowana | 1 | 2014-04-24 11:19 |
| Stachu kiedy górne widły, bo czekam i czekam? Obiecałeś :) | ~ja | 1 | 2014-04-24 10:26 |
| jutro otwieram szampana | ~hans | 5 | 2014-04-24 08:45 |
| PYTANIE DO INWESTORÓW | ~MAX | 1 | 2014-04-23 22:05 |
| Ja dokupiłem, zobaczymy co będzie... | ~Kris | 4 | 2014-04-23 21:35 |
| Kant. | ~rok | 8 | 2014-04-23 20:36 |
| nie wiem, co powiedzieć:-) | ~head | 1 | 2014-04-23 19:08 |
| Walka na Gancie!! | ~LL | 8 | 2014-04-23 17:48 |
| zamknięcie ponizej 80 gr niczego dobrego nie wróży | ~roman | 2 | 2014-04-23 17:02 |
| Bankrut gant spada- no nie może być tak że taki bankrut jest podobnie... | ~POLNORD | 2 | 2014-04-23 16:41 |
| Korekta dobrze zrobi | ~cc | 7 | 2014-04-23 16:33 |
| ktos tu sieje panike | ~cc | 1 | 2014-04-23 16:29 |
| Widać wyraźnie | ~obserwator dafi | 4 | 2014-04-23 16:23 |
| Szukają frajerów na zakup tego bankruta | kuba_rzeszowiak | 4 | 2014-04-23 16:19 |
| dzis 0,83 | ~oczekujacy | 12 | 2014-04-23 15:38 |
| Lipny popyt | ~obserwator dafi | 2 | 2014-04-23 15:36 |
| Nie oddawać za darmo | ~stachu | 14 | 2014-04-23 15:33 |
| zmiana warty w Gancie | ~LL | 21 | 2014-04-23 14:32 |
| Walne zgromadzenie Ganta | ~obserwator dafi | 13 | 2014-04-23 14:31 |
| Oto tu chodzi | ~nowy | 7 | 2014-04-23 13:30 |
| Gant z apetytem na więcej? | ~ciekawy | 8 | 2014-04-23 10:52 |
| Znowu baton na 0,69 | ~Kolasap | 2 | 2014-04-23 10:34 |