Forum giełdowe spółki GANT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jaki dzis kierunek ~xxx 2 2014-04-25 10:19
Zamknięcie 0,73gr ~free 11 2014-04-24 21:18
zachowanie kursu 24.04 ~mirek 10 2014-04-24 19:55
Jakie są szanse? ~zainteresowany 3 2014-04-24 15:27
cierpliwosc to cnota ~hans 2 2014-04-24 15:27
Zimny prysznic.. ~analityk 2 2014-04-24 14:31
JAK TAM NOWI UBRAŃCE NA GANCIE??? GDZIE wASZE 1 PLN??? ~BUŁAHAHAHAHA 4 2014-04-24 13:42
spekulanci wyskoczyli wczoraj ~xxx 10 2014-04-24 11:47
Ale walą pakiety ~zdesperowana 1 2014-04-24 11:19
Stachu kiedy górne widły, bo czekam i czekam? Obiecałeś :) ~ja 1 2014-04-24 10:26
jutro otwieram szampana ~hans 5 2014-04-24 08:45
PYTANIE DO INWESTORÓW ~MAX 1 2014-04-23 22:05
Ja dokupiłem, zobaczymy co będzie... ~Kris 4 2014-04-23 21:35
Kant. ~rok 8 2014-04-23 20:36
nie wiem, co powiedzieć:-) ~head 1 2014-04-23 19:08
Walka na Gancie!! ~LL 8 2014-04-23 17:48
zamknięcie ponizej 80 gr niczego dobrego nie wróży ~roman 2 2014-04-23 17:02
Bankrut gant spada- no nie może być tak że taki bankrut jest podobnie... ~POLNORD 2 2014-04-23 16:41
Korekta dobrze zrobi ~cc 7 2014-04-23 16:33
ktos tu sieje panike ~cc 1 2014-04-23 16:29
Widać wyraźnie ~obserwator dafi 4 2014-04-23 16:23
Szukają frajerów na zakup tego bankruta kuba_rzeszowiak 4 2014-04-23 16:19
dzis 0,83 ~oczekujacy 12 2014-04-23 15:38
Lipny popyt ~obserwator dafi 2 2014-04-23 15:36
Nie oddawać za darmo ~stachu 14 2014-04-23 15:33
zmiana warty w Gancie ~LL 21 2014-04-23 14:32
Walne zgromadzenie Ganta ~obserwator dafi 13 2014-04-23 14:31
Oto tu chodzi ~nowy 7 2014-04-23 13:30
Gant z apetytem na więcej? ~ciekawy 8 2014-04-23 10:52
Znowu baton na 0,69 ~Kolasap 2 2014-04-23 10:34
[x]
GANT -14,29% 0,07 2015-05-22 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.