Teraz dokładnie widać że popyt na papierze jest szyuczny. Ale widać też że podaż ta prawdziwa jest niewielka. Ktoś sie bawi kursem raz niebo raz piekło.
Mam nadzieje że chociaż na tym zarabia bo inaczej to debilne posunięcia robiące z analizy techn miazgę