Forum giełdowe spółki FON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Obrót komunikatami większy jak akcjami !!! ~stary 1 2019-05-06 18:45
Ale jaja ! ~ok 1 2019-05-03 21:45
Laptop twojego szefa szuka komornik nie wiesz gdzie się schował PETR. D ~Hillela 2 2019-04-24 15:51
KIEDYemisja ~witek 4 2019-04-13 16:52
Walne z jednym akcjonariuszem ! ~stary 8 2019-04-13 14:35
Manifestacja przeciwko SOLORZOWI ! ~ok 1 2019-04-04 15:54
FON - Fundacja Okradająca Nas ~likierjajeczny 1 2019-03-20 21:02
Tam gdzie payrowicz tam bankruty oil hawe idm abm solid ... ~Kaba 1 2019-03-19 08:53
FON SE - dostali licencję ~ciekaweinfo 1 2019-03-19 00:24
fon dostał co chciał ~Hillela 1 2019-03-18 20:20
Pompuje balony helem na zlecenie ~Cygan 2 2019-03-16 15:07
NOVA gielda ~grzesznik 1 2019-03-15 13:13
Po co to obniżenie ilości akcji ? ~stary 1 2019-03-14 19:42
Mozna zobaczy te 100mln Patrowicza na ktores spolce ~Ryba 1 2019-03-13 09:13
Spółki ~Fon 1 2019-03-08 18:07
Fon znika ? ~demo 24 2019-03-07 11:48
Fon na ścianę ~demo 1 2019-03-05 12:00
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 28 2019-03-05 10:55
Chciałem w nocy kupić PKC ale gdzie śpicie? ~Zesramsie 1 2019-02-27 07:41
SPÓŁKI PATROWICZA RUSZAJA -ELKOP,FON,IFC-PAKUJ PKC--LINK ~NOVA_GIELDA 12 2019-02-27 00:03
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2019-02-26 23:48
Fon mocna strona biznesu - jaja sobie robią ! ~stary 4 2019-02-25 19:44
14 tys w arkuszu na kupnie a akcji ile ? ~Zesramsie 1 2019-02-14 08:01
PATROWICZ KUPUJE MILIONAMI SPÓŁKI- FON, ATS,IFCAPITAL,IFSA,RES ,PIW-LINK brawo_patrowicz 12 2019-02-11 10:13
Mariusz Patrowicz to porządny facet,a bardziej zawistni hejt uprawiają? ~Typowe_POLACZKI 4 2019-02-09 07:02
UWAGA - skorumpowany !!!!!!!!!!!! (wiadomość usunięta przez moderatora) ~laptopatrowicza 1 2019-02-08 12:36
Kapitalizacja ścierwa 5mln...ksiegowa 50mln:)))) ~Foniu 1 2019-02-08 12:01
NADSZEDŁ CZAS ŻEBY PATROWICZ ZOSTAŁ PREZYDENTEM POLSKI_KTO ZA ? ~ŁAPKA_GÓRĘ 13 2019-02-07 16:43
zobaczcie gdzie ma siedzibę w tym Tallinie ~JohnDeere 1 2019-02-06 20:11
FON co tam u graczy fona lizak 1,20 akcja 0.09 gr. ~Hillela 1 2019-02-02 20:23
[x]
FON 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.